logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

VAGELIS ARENA SHOW

Pn 2024-03-01 19:00
AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
VAGELIS ARENA SHOW
 
Po įspūdingiausio gyvenime gimtadienio vakarėlio Kauno „Žalgirio“ arenoje su daugiatūkstantine gerbėjų armija GABRIELIUS VAGELIS skelbia, kad 2024 m. pradžioje šis „Žalgirio“ arenos formato koncertas apkeliaus dar tris Lietuvos miestus, taip leisdamas savo gerbėjams pajusti tai, kas vyko Kaune.
 
VAGELIS ARENA SHOW: vasario 14 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, vasario 23 d. Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje ir kovo 1 d. Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje.
 
„Gimtadienis „Žalgirio“ arenoje buvo fantastiškas, labai ačiū visiems ten buvusiems, kiekvienas jūsų man įteikėte pačią didžiausią gimtadienio dovaną. Bet kodėl švęsti tik kartą metuose, gal pakartojam? Tik gal šįkart susitikim ne vienoje, o net trijose arenose? Labai lauksiu jūsų Klaipėdoje, Panevėžyje ir mano gimtajame Vilniuje“, – apie naujus koncertus skelbia G. Vagelis.
 
Išskirtinio balso tembro savininkas surengs tris įspūdingus pasirodymus „Vagelis Arena Show“, būtent tokius, koks buvo „Žalgirio“ arenoje. Atlikėjas pasirodys su gyvo garso grupe ir šokėjais, o koncertuose bus gausu akį traukiančių vizualinių sprendimų, svečių pasirodymų, humoro ir, žinoma, staigmenų. Skambės žinomiausi G. Vagelio hitai bei naujausios dainos iš rudenį pasirodžiusio ir klausytojų simpatijas pelniusio albumo „Žydėsiu“.
 
„Noriu, kad tai, ką sukūrėme „Žalgirio“ arenoje, pamatytų, išgirstų, pajaustų ir išgyventų kuo daugiau žmonių visoje Lietuvoje. Sukurkime tokius vakarus, apie kuriuos visi kalbėtume ir prisimintume dar ilgai“, – apie artėjančius koncertus kalba G. Vagelis.
 
VAGELIS ARENA SHOW:
 
Kovo 1 d. Vilnius, „Avia Solutions Group“ arena.
 
_____________
 
Koncertai bus filmuojami ir fotografuojami, gali būti, kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
VAGELIS ARENA SHOW Pn 2024-03-01 19:00 AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius 27.00 - 50.00
Renginys VAGELIS ARENA SHOW
Data / Laikas Pn 2024-03-01 19:00
Renginio vieta AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Kaina 27.00 - 50.00
Svarbi informacija

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų kreipkitės vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!

Salės planas gali plėstis/keistis.

 

Lounge sektoriai
Pirkdami juos gausite:
• Atskirą įėjimą ir rūbinę;
• Patogiausią vietą stebėti renginį;
• Išskirtinį meniu baruose;
• Kitas pramogas ir jaukią atmosferą.
 
BONUS sektoriai.
Pirkdami juos gausite:
• 20 % nuolaida maistui ir gaiviesiems gėrimams arenos maitinimo baruose;
• Nemokamos rūbinės paslaugos bendrose arenos erdvėse
*Įsigyjant šias vietas, jums nereikia turėti jokios narystės.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
JP events, MB
V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius
JPeventsLT@gmail.com/ +37064188278
Įmonės kodas: 305897418
PVM kodas ND
Renginys VAGELIS ARENA SHOW
Data / Laikas Pn 2024-03-01 19:00
Renginio vieta AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Kaina 27.00 - 50.00
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą EuroCup: Vilniaus ''Wolves'' - Paryžiaus ''Paris Basketball'' PopuliarusPopuliarusEuroCup: Vilniaus ''Wolves'' - Paryžiaus ''Paris Basketball'' AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Pirkti bilietą (Vilnius) Natalija Bunkė - Kosmosas PopuliarusPopuliarus(Vilnius) Natalija Bunkė - Kosmosas AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Pirkti bilietą Inga Jankauskaitė / Grožis ir nuodai / Vilnius Inga Jankauskaitė / Grožis ir nuodai / Vilnius AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Pirkti bilietą IPPON CUP 2023 International cup for European karate clubs IPPON CUP 2023 International cup for European karate clubs AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti