logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Vaikų ir jaunimo festivalis ''Skambantis pavasaris'' Tarptautinei šeimos dienai paminėti

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos Vaikų ir jaunimo menų festivalis „Skambantis pavasaris“ Tarptautinei šeimos dienai pažymėti
 
Vaikų ir jaunimo menų festivalio „Skambantis pavasaris“ globėjas – Vilniaus miesto savivaldybė. Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos šventės Tarptautinei šeimos dienai tikslas - suburti Lietuvos ikimokyklinio, bendrojo ugdymo, muzikos ir meno mokyklų įvairių tautinių mažumų šeimų vaikus ir specialiųjų poreikių turinčius mokinius. Skambės įvairių tautų muzika, kurią atliks jaunieji  jungtinių akordeonininkų, pučiamųjų instrumentų, simfoninio, liaudies instrumentų orkestro, liaudiškų šokių vaikų kolektyvo, progimnazijos mokinių skaitovų, jungtinių  Vilniaus miesto ir šalies muzikos ir meno mokyklų chorai.
Mokyklos veikla ir organizuojami projektai yra neabejotinai reikšmingi - subtilus vaikų muzikavimas, bendravimas, susipažinimas su įvairių kultūrų tradicijomis praturtins ir sustiprins bendruomeniškumą, patriotiškumą ir pilietiškumą. Tarptautinė šeimos diena puiki proga švęsti visai šeimai kartu.
 

Renginio nuoroda: https://www.karoliniskiumm.lt/

Festivalio renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti