logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VASARVIDŽIO SONETAI Muzikos ir poezijos popietė

S 2022-06-26 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
17.60 - 22.00


Birželio 26 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

VASARVIDŽIO SONETAI
MUZIKOS IR POEZIJOS POPIETĖ

Aktorius
DAINIUS SVOBONAS

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO 
Lina Krėpštaitė
, fortepijonas
Indrė Andriuškevičiūtė, smuikas
Asta Krištaponienė, violončelė


Programa
Vytauto Mačernio poezija ir vėlyvojo romantizmo epochos kompozitorių muzika.

„Vasarvidžio sonetai“ – tai Kauno fortepijoninio trio bei aktoriaus Dainiaus Svobono kūrybinės bendrystės vaisius. Jų programoje muzika ir poezija susilieja į harmoningą visumą, o žodžio ir minties gilumą, dramatizmą bei jautrumą nuspalvina ir įprasmina romantinės muzikos grožis.

Kauno fortepijoninis trio daugiau nei per dešimt kūrybinės veiklos metų klausytojams padovanojo daugiau nei 200 įkvėptų, kūrybingų, įtraukiančių koncertų, tapo aktyviu Kauno miesto ir regiono kultūrinio gyvenimo dalyviu, savo veikla pelnė publikos simpatijas ir pripažinimą. 2014 metais ansamblis buvo apdovanotas LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštu.

Tarptautiniame konkurse „Muzika be sienų“ trio laimėjo I vietą kamerinių ansamblių kategorijoje (2013), Grand Prix tarptautiniame muzikos pedagogų konkurse (Varšuva, 2014), dalyvavo festivaliuose „Einam 2012“, „Iš arti“, „Dainavos šalies muzikos festivalis“, „Tytuvėnų festivalis“, „Pažaislio muzikos festivalis“, „Kristupo vasaros festivalis“, „Lietuvos kamerinės muzikos festivalis“. 2014 m. trio debiutavo su Kauno miesto simfoniniu orkestru, 2018 m. atliko Jon Appleton Concerto Grosso premjerą Lietuvoje kartu su VDU kameriniu orkestru diriguojamu K. Variakojo. Ansamblis atliko daug kamerinių programų su įvairiais solistais, bendradarbiaudamas su šiuolaikiniais kompozitoriais sukūrė tarpdisciplininių bei edukacinių projektų („Linksmos ir liūdnos istorijos“, „Dieviškoji garsų skrynia“ ir daugelį kt.), koncertavo Latvijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Estijoje bei Nyderlanduose. 

Danius Svobonas gimė 1968 metais Vilniuje. 1986–1990 m. Lietuvos muzikos akademijoje studijavo vaidybą (dėstytojai Algė Savickaitė, Henrikas Vancevičius, Stefa Nosevičiūtė). Nuo 1989 m. – Kauno dramos teatro aktorius. Dalyvauja įvairiuose kitų teatrų bei trupių projektuose.

Aktorius yra sukūręs per 50 vaidmenų Nacionaliniame Kauno dramos teatre, taip pat vaidmenų kino filmuose (Pelėdų kalnas“, „Emilija iš Laisvės alėjos“, „Dievų miškas“, „Koletė“, „Elzė iš smėlynų“). Jis yra pelnęs įvairių apdovanojimų, kurių tarpe – Auksinis scenos kryžius (2015), Kauno profesionalaus teatro apdovanojimas Fortūna“ (2010, 2015), Kauno miesto savivaldybės Santakos garbės ženklas (2018), nominacija Įsimintiniausias Kauno menininkas (2014). Teatro kritikų nuomone, D. Svobono vaidyba ekspresyvi ir įtaigi, jai nesvetimi improvizacijos elementai, o aktoriaus kuriami personažai – intelektualūs, turintys vidinio dramatizmo.
 

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
VASARVIDŽIO SONETAI Muzikos ir poezijos popietė S 2022-06-26 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 17.60 - 22.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

 

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Žirmūnų g. 12-26 Vilnius
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Prekyba sustabdyta (Perkeltas) KALĖDINIS ATVIRUKAS Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeltas) KALĖDINIS ATVIRUKAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą DŽIAZAS KVIEČIA! DŽIAZAS KVIEČIA! Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
-20%
Pirkti bilietą GITARŲ SUOKALBIS GITARŲ SUOKALBIS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
-20%
Pirkti bilietą PASAULIO MELODIJOS PASAULIO MELODIJOS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
-20%
Pirkti bilietą (Perkeltas) LEGENDOS APIE MUS (Perkeltas) LEGENDOS APIE MUS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 17.60 - 22.00
-20%