logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

VENECIJOS PIRKLIO ISTORIJOS

S 2022-10-23 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
12.80 - 16.00

Spalio 23 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

VENECIJOS PIRKLIO ISTORIJOS
FORTEPIJONINĖ MISTERIJA

Solistas
GINTARAS JANUŠEVIČIUS (Lietuva / Vokietija), fortepijonas

Programa
A. Vivaldi, B. Galuppi, F. Chopin, F. Liszt, C. Debussy, E. Wolf-Ferrari ir kt.

Pianisto Gintaro Januševičiaus programa, tai – muzikinė misterija, sukurta pagal Venecijos legendas ir vaizdus, kurioje atlikėjas pakvies kartu su juo keliauti po paslaptingąjį miestą ir, sekant muzikos kūrinių kaitą, lyg gondolos nešamiems pro Venecijos gyventojų portretus bei miesto paveikslus, intuityviai pajusti ir prisiliesti prie senųjų laikų gyvenimo slėpinių.

G. Januševičius mokėsi Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijoje ir Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, studijavo LMTA bei Hanoverio muzikos ir teatro universitete. Jo profesoriai – Jurgis Bialobžeskis, Bernd Goetzke, Vladimiras Krainevas, Lazaris ir Valentina Bermanai.

Pianistas yra penkiolikos tarptautinių konkursų prizinių vietų laimėtojas ir finalininkas visame pasaulyje. Jis išgarsėjo 2004-aisiais metais, tapęs jauniausiu Tarptautinio Monrealio pianistų konkurso finalininku, o konkurse paskambintus S. Rachmaninovo Etiudus-paveikslus Op. 39 gyrė tokie fortepijono meistrai kaip Jean-Philippe Collard, Kum-Sing Lee, Michel Dalberto, Benedetto Lupo.

Solistas debiutavo su orkestru būdamas 15-kos metų amžiaus, o greitai po to sekė pasirodymas legendinėje Maskvos P. Čaikovskio konservatorijos Didžiojoje salėje. Atlikėjas grojo daugiau nei su 30-čia orkestrų, solines bei kamerines programas pristatė daugelyje Lietuvos ir Vokietijos miestų, o taip pat Niujorke, Vašingtone, Hamamacu, Rio de Žaneire, Berlyne, Prahoje, Šendžene, Londone, Paryžiuje, Madride, Romoje, Vienoje, Barselonoje, Stokholme, Tel Avive ir kt., pasirodė tokiose salėse kaip Maskvos konservatorijos Didžioji salė, Barselonos „Palau de la Musica Catalana“, Viurzburgo Rezidencija, Monrealio Wilfrido Pelletier salė, Madrido Auditorija, Šenženio koncertų salė, Paryžiaus Cortot salė, Talino „Rahvusooper Estonia“, Saragosos Auditorija, Berlyno Kapituliacijos salė ir t.t. Atlikėjas yra dalyvavęs daugelyje tarptautinių festivalių, kurių tarpe Šopeno (Lenkija), „Mozartfest“ ir „Dresdner Musikfestspiele“ (Vokietija), „Festival Besançon“ (Prancūzija) ir kt.

2008 m. G. Januševičiaus įsteigė ypatingos sėkmės sulaukusią koncertų seriją „Plathner’s Eleven“, ir buvo jos meno vadovu iki 2015 m. Šiuo metu jis yra konkursų „Die Hannoversche Börse der Musiktalente“ ir „Einbecker Klavierfrühling“ meno vadovas.

Nuo 2020 m. G. Januševičius dėsto Hanoverio Muzikos ir teatro universitete (HMTM Hannover), taip pat fortepijono meno moko savo privačioje studijoje Hanoveryje bei veda meistriškumo pamokas JAV, Japonijoje, Kinijoje, Brazilijoje ir daugelyje Europos šalių. Pianistas yra vasaros fortepijono akademijos „Klaipėda Piano Masters“ steigėjas ir meno vadovas, o taip pat žiemos akademijos  Feuerwerk Einbeck“ (Vokietija) meno vadovas ir dėstytojas.

2021 m. G. Januševičius įsiliejo į Lietuvos nacionalinio radijo LRT KLASIKA programos darbą kaip muzikinės laidos „Bazinis Akordas“ bendraautorius.

2022/2023 m. G. Januševičiaus planuose – koncertinės kelionės, meistriškumo pamokos bei dalyvavimas žiuri komisijos darbe tokiose šalyse kaip Vokietija, Airija, Italija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Švedija, Šveicarija, Jungtinė Karalystė bei JAV.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
VENECIJOS PIRKLIO ISTORIJOS S 2022-10-23 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
Renginys VENECIJOS PIRKLIO ISTORIJOS
Data / Laikas S 2022-10-23 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 12.80 - 16.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Žirmūnų g. 12-26 Vilnius
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Renginys VENECIJOS PIRKLIO ISTORIJOS
Data / Laikas S 2022-10-23 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 12.80 - 16.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ANT FLAMENKO SPARNŲ ANT FLAMENKO SPARNŲ Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
Pirkti bilietą POP+KLASIKA! NETIKĖTAS DUETAS POP+KLASIKA! NETIKĖTAS DUETAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
Pirkti bilietą LA VIE PARISIENNE - PARYŽIAUS GYVENIMAS LA VIE PARISIENNE - PARYŽIAUS GYVENIMAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
Pirkti bilietą VIEN TIK BETHOVENAS! VIEN TIK BETHOVENAS! Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti