Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Viena ekspresyviausių ir gražiausių pasaulio smuikininkių - Anna Аgre (Izraelis)

Š 2020-03-07 19:00
KVARTIRNIK U VATKINA, Vilnius
37.00

Viena ekspresyviausių ir gražiausių pasaulio smuikininkių — Anna Аgre (Izraelis) kovo 7-ąją pasirodys...Kvartirnike!

Vaikystėje ji svajojo tapti karo lakūnu, bet jos likimas tėvų ir Aukščiausiojo valios pastangomis susiklostė kitaip! Neginčijamas muzikinis talentas, įgimtas grožis, plastika ir grakštumas „pastūmėjo“ „vargšę“ Anną vienu metu į baletą, muziką ir mados pasaulį! Ir visur ji – mūsų publikacijos heroje – pasiekė 100 procentų sėkmės! Bet jos siela išsirinko muziką. Ir dabar Anna Agre – „Izraelio Vanessa Mey“ – šios puikios šalies meilė ir pasididžiavimas. Viena gražiausių šio krašto moterų, kulto ir garbinimo objektas!

Nežiūrint to, kad šiuo metu ji gyvena Vokietijoje, Anna reguliariai lanko savo Tėvynę ne tik su koncertais, bet ir su gerumo akcijomis, be jokio atlygio koncertuodama gydymo įstaigose, kariniuose daliniuose, vaikų ligoninėse... Visur, kur tik ji gali kuo nors kam nors padėti!

Jos koncertai Izraelyje, Vokietijoje, Norvegijoje Švedijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje,... visada užsibaigdavo ovacijomis ir neapsakomu džiaugsmu! Jos aistringas Vivaldžio, čigonų,  vengriškų, lenkiškų ir, aišku, žydiškų melodijų ir dainų atlikimas nieko nepalieka abejingu! Puikiai ne tik smuiką, bet ir savo savo kūną valdantį (tam turėjo įtakos jos baleto ir kovų menų pamokos, dar ji mokėsi fechtavimo) Anna Agre rengia tiesiog stulbinančius, uždegančius šou!

Visi jos talentai ne kartą buvo naudingi ir jos gyvenime. Štai, pavyzdžiui, buvo atsitikimas, kai kartą automobilį, kuris vežė Anną per dykumą po labdaringo koncerto kariniame dalinyje prie sienos su Palestiną, sustabdė 2 keisti, aiškiai „priešiškos pusės“ atstovai. Jie pridėjo pistoletą prie vairuotojo galvos ir pabandė tą patį padaryti su Anną, sėdinčia su savo smuiku, jų tikslas buvo – apiplėšti su... galimai tragiška pabaiga. Anna ne sekundei nesutriko ir, suspaudusi savo smuiką už grifo, labai žvitriai ir žaibiškai pademonstravo savo kovos menų talentą... Po 1,5 minutės automobilis ramiai tęsė savo judėjimą, o smėlyje liko „ilsėtis“ ir galvoti apie savo nederamą elgesį neutralizuoti teroristai.....

Kovo 7-oji – atsiminkite šią dieną visiems laikams!!! Kovo 7-ąją 19 val. žavioji Anna pasirodys su Vieninteliu koncertu Vilniuje! Ir tai atsitiks unikalios art-erdvės „Kvartirniko“ scenoje. Tai Iljos Vatkino iniciatyva sukurtas kompleksas, įsikūręs Vilniuje, Antakalnio g. 39. Į jį įeina jaukiausioji, pagal paskutinius technikos žodžius įrengta kamerinė salė 40-iai, privatus pasaulio policijos muziejus (!), nedidelis fojė svečių priėmimui!

Ir, be jokios abejonės, visus laiminguosius, kurie nusipirks bilietus į šį Vienintelį koncertą (mielieji, tikrai netempkime laiko!) vaišinsime išskirtiniu, (beveik izraelietišku) itališku vynu, o po koncerto galima bus kiek tik geidžia širdis pabendrauti ir nusifotografuoti atminimui su įstabiąja Artiste Anna Agre!

Užbėgdami už akių klausimui: Kaip pavyko prisikalbinti Tokio Mąsto Žvaigždę vieninteliam koncertui tokiame nedideliame Kvartirnike?!

Atsakome paprastai: Anna atskrenda į Lietuvą 4-om dienoms aplankyti savo Lietuvoje gimusių protėvių kapų ir po jaudinančių prašymų vieno žymaus pono, kuris panoro, kad jo vardas liktų neatskleistas, koncertas – kūrybinis susitikimas Į V Y K S!!!

Bilietai į Unikalų nepakartojamos Anno Agre (Izraelis) koncertą

(tik 40 bilietų!) parduodami visose Bilietai.lt kasose!

Bet kokia informacija apie koncertą ar bendradarbiavimą, bilietų užsakymas tel.:

+370 671 76 502 ir +370 618 01 331

Taigi, visas planetos moteris su kovo 8-ąja pasveikinsime iš anksto,

kovo 7-tąją  su Anna Agre Kvartirniko koncerte 19 val.!

 

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Viena ekspresyviausių ir gražiausių pasaulio smuikininkių - Anna Аgre (Izraelis) Š 2020-03-07 19:00 KVARTIRNIK U VATKINA, Vilnius 37.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-10
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
KVARTIRNIK U VATKINA
Antakalnio g.39-55 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Įmonės kodas: 301696193
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą BIAGI GROUP su ''Tango a Media Luz''! BIAGI GROUP su ''Tango a Media Luz''! WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 50.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Tikrasis Argentinos Tango Tikrasis Argentinos Tango KVARTIRNIK U VATKINA, Vilnius 30.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą DOMINIC MILLER su grupe DOMINIC MILLER su grupe Vaidilos teatras, Vilnius 14.00 - 53.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Gabriela Puzon-Rodrigues (Argentina) ir grupė ''LOCOS DE AMOR'' NaujasNaujasGabriela Puzon-Rodrigues (Argentina) ir grupė ''LOCOS DE AMOR'' WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 12.70 - 40.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Bliuzo ir roko legenda, genialusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA) Bliuzo ir roko legenda, genialusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA) WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 17.00 - 49.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!