logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Palanga

Pn 2023-12-15 19:00
Palangos koncertų salė, Palanga

Vienos Štrauso Festivalio orkestras

Vienos Štrauso Festivalio orkestras švenčią 45-ąjį orkestro jubiliejų ir yra pasaulyje pripažintas Austrijos orkestras. Kiekvienais metais, sausio 1 dieną, Vienos Štrauso orkestras garsiausioje Vienos koncertų salėje - Wiener Konzerthaus - atveria Naujuosius Metus su nepakartojama J.Štrauso muzika.

 

 

2023 m. orkestras buvo pakviestas dalyvauti garsiausio Europos klasikinės muzikos festivalio - Salzburger Festspiele (Zalcburgo festivalio) atidarymo koncerte.

Orkestrui nuo pat jo įkūrimo dienos vadovauja jo įkūrėjas – vienu pagrindinių Johano Štrauso muzikos ekspertų pasaulyje tituluojamas Peteris Guthas. Nors koncertuoja visame pasaulyje, nenutrūkstama gija šį menininką sieja su Austrijos sostine - Vienos miestas Peterį Guthą apdovanojo auksiniu ženkleliu už nuopelnus Austrijos kultūrai. 

Vienos Štrauso Festivalio orkestras per penkerius dešimtmečius pelnė tarptautinį pripažinimą savo originalia Vienos muzikos interpretacija, plačiu kūrinių repertuaru, Štrausų dinastijos ir Vienos operetės meistrų kūrinių atlikimu. Vienos Štrauso Festivalio Orkestras – neabejotinai vienas ryškiausių šio žanro orkestrų lyderių pasaulio scenose

Ne vieno tarptautinio konkurso prizais apdovanotas Vienos J. Štrauso orkestro vadovas ir dirigentas yra bendradarbiavęs su San Francisko, Londono Karališkosios filharmonijos ir kitais visame pasaulyje žymiais orkestrais. Jo parengti naujamečiai koncertai „Saliutas Vienai“ buvo surengti prestižinėse Tokijo „Suntory“ ir Niujorko „Lincoln Center“ salėse.  Nuo 1992 m. Peteris Guthas vadovauja Vienos operetės festivaliui Japonijoje, nuo 1995 m. vadovauja J. Štrauso operečių pastatymams Madrido televizijoje ir pastoviai kviečiamas kaip muzikinis operų ir operečių pastatymų vadovas į daugelį pasaulio teatrų.

Scenoje kartu su P.Guth muzikuojantys aukščiausio lygio menininkai - pelnytai vadinami tikrosios Vienos muzikinės kultūros saugotojais, dovanojančiais džiaugsmą viso pasaulio klausytojams.

Koncerto Kalėdinėje programoje  J.Štrauso kompozitorių dinastijos valsai, maršai, polkos.

 

 

 
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Palanga Pn 2023-12-15 19:00 Palangos koncertų salė, Palanga 40.20 - 50.20
Renginys Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Palanga
Data / Laikas Pn 2023-12-15 19:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 40.20 - 50.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
Reventis, VšĮ
Sporto 5-14 Vilnius
info@reventis.lt / +37068617225
Įmonės kodas: 304770873
Renginys Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Palanga
Data / Laikas Pn 2023-12-15 19:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 40.20 - 50.20
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Kaunas PopuliarusPopuliarusVienos Štrauso Festivalio orkestras | Kaunas VDU didžioji salė, Kaunas
Pirkti bilietą Vienos Štrauso Festivalio orkestras | Vilnius PopuliarusPopuliarusVienos Štrauso Festivalio orkestras | Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti