Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VII KLEZMERIŲ MUZIKOS FESTIVALIS KORIFĖJAI A. ŠENDEROVAS IR V. GANELINAS

S 2018-09-16 17:00
Koncertų salė Saulė, Vitražų salė, Šiauliai
10.00 - 15.00
2018 m. rudenį vyks VII Klezmerių muzikos festivalis, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo100-mečui

Klezmerių muzikos festivalis gimė 2009 metais ir buvo Lietuvos Kultūros Sostinės neatsiejama programos dalis. Klezmerių muzikos festivalis pristato žydų kultūrą, jidiš muziką, Klezmerių muzikos koncertus, knygas apie Lietuvos žydus, dedikacijas žymiems Lietuvos muzikams, kompozitoriams ir rašytojams, pasakoja apie  daugelį Lietuvos ir pasaulio žydų kultūros korifėjų.
Arkadijus Gotesmanas vienintelio Klezmerių muzikos ir žydų meno festivalio Baltijos šalyse meno vadovas.

Pagrindinė festivalio idėja - koncertai  Lietuvos miestuose ir miesteliuose, kur kadaise gyveno žydai, istorinės atminties žadinimas ir edukacija.
Festivalio atidarymo koncertuose pristatysime ir papasakosime apie dvi Lietuvos kultūrai ir valstybei svarbias asmenybes - Nacionalinės premijos laureatus Viačeslavą Ganeliną ir Anatolijų Šenderovą.  Tai bus susitikimas - koncertas, kuriame dalyvaus ir į klausytojų klausimus atsakys patys kompozitoriai. Kompozitorių muziką atliks trio „FortVio“.

Festivalio koncertų datos - rugsėjo 16-25 d. Šiais metais festivalis planuoja koncertus Šiauliuose, Vilniuje, Šeduvoje, Merkinėje, Joniškyje.
• Rugsėjo 16 d., 17 val. Šiaulių koncertų salės “Saulė” “Vitražų” salėje.
Festivalio atidarymo koncertas. "DVI ŠIMTMEČIO LEGENDOS" - Nacionalinės premijos laureatai, kompozitoriai ANATOLIJUS ŠENDEROVAS ir VIAČESLAVAS GANELINAS. Koncerte dalyvaus Valstybės kultūros ir meno premijos laureatas fortepijoninis trio „FortVio“ ir kvartetas „Rela(X). Skambės abiejų kompozitorių  geriausi kūriniai.


Arkadij Gotesman
Meno vadovas ir festivalio idėjos autorius,
VŠĮ "Meninių projektų ciklai " direktorius
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
VII KLEZMERIŲ MUZIKOS FESTIVALIS KORIFĖJAI A. ŠENDEROVAS IR V. GANELINAS S 2018-09-16 17:00 Koncertų salė Saulė, Vitražų salė, Šiauliai 10.00 - 15.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~16:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Tilžės g. 140 Šiauliai Lietuva
Ta pati renginio vieta