Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Viktoras Koroliovas. Jubiliejinis 55 metų koncertas

Pn 2017-02-03 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
27.00 - 38.00
Viktoras Koroliovas. Jubiliejinis 55 metų koncertas. 

Rusijos estrados žvaigždė Viktoras Koroliovas grįžta į Lietuvą su jubiliejine programa „55“. Vienintelis šventinis atlikėjo koncertas, skirtas ir jo naujojo albumo „55“ pristatymui, Lietuvoje bus surengtas vasario 3 d. Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje.

Koncerte skambės didžiausi Viktoro Koroliovo hitai - „Baltų rožių puokštė“ (Букет из белых роз), „Už tavo gražią šypseną“ (За твою красивую улыбку), „Girta vyšnia“ (Пьяная вишня), „Nelauksiu ant kranto“ (Не стану ждать на берегу) ir daug kitų šlagerių, kurie jau daug metų dovanoja džiaugsmą milijonams žmonių.

Viktoras Koroliovas (Ви́ктор Королёв) – ryškus dainininko, netelpančio į vieną muzikinį žanrą, pavyzdys. Šansono, estrados ir sintpopo atlikėjas, poetas, kompozitorius, kino aktorius  jau du dešimtmečius džiugina tūkstančius gerbėjų savo dainomis. Neatremiamas temperamentas, emocionalumas, impulsyvumas ir neįprastai gražaus tembro balsas užkariauja visų klausytojų širdis. Nors jo muzikinė karjera paženklinta ne vienu valstybiniu ir muzikiniu apdovanojimu bei premijomis Viktoras Koroliovas sako, kad brangiausias jų – žmonių meilė ir klausytojų pripažinimas.

Viktoras Koroliovas yra įrašęs virš 20 albumų. Paskutinis jų – „55“, išleistas 2016-aisiais. Jis ir pirmąjį Rusijos muzikos pasaulio istorijoje animacinį videoklipą sukūręs dainininkas: V.Koroliovo megahito „Bazar-Vokzal“ herojus įkūnijo iš plastilino nulipdyti žmogeliukai. Kaip sako pats dainininkas, dainos, kurios populiarumas neblėsta jau beveik 20 metų, sėkmę lėmė jos nuoširdumas ir nutrūktgalviškumas: „Visas mūsų gyvenimas panašus į kelionę traukiniu su savo stotelėmis ir stotimis.“
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Viktoras Koroliovas. Jubiliejinis 55 metų koncertas Pn 2017-02-03 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 27.00 - 38.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00 val.
Trukmė: 90 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 m. amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos
Nuolaidos: nėra
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Bravo events, UAB
Upės g. 6 Vilnius