Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Vilija Poškutė, Tomas Daukantas /fotepijoninis duetas/

Pn 2018-10-26 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda

„Muzikinė kelionė dviese“

Vilija Poškutė
ir Tomas Daukantas
(fortepijoninis duetas, Lietuva–Šveicarija

Programa: Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus Mozart, 
Camille Saint-Saëns, Maurice Ravel,  Franz Liszt


Nesibaigiančios muzikinės kelionės su mylimu žmogumi – tai pianistų dueto Vilijos Poškutės ir Tomo Daukanto kasdienybė. „Visada važiuodami į Lietuvą važiuojam namo.“ – sako Šveicarijoje karjerą ir šeimą kuriantis duetas. Spalio 26 dieną, penktadienį, 18.30 val. jie pasirodys Klaipėdos koncertų salėje su programa „Muzikinė kelionė dviese“, kurioje skambės kruopščiai atrinkta muzika nuo baroko iki XX amžiaus.

„Mes baigėme studijas Lietuvoje, tačiau norėjome pamatyti, išgirsti, atrasti, sužinoti ir išmokti kažko naujo.“ – sako Tomas Daukantas, paklaustas apie pasirinkimą išvykti iš Lietuvos. Duetas sako, kad yra atradęs savo vietą Šveicarijoje, ten užsiima pedagogine veikla ir, žinoma, aktyviai dalyvauja koncertiniame gyvenime.

V. Poškutė užaugo Vilniuje, o T. Daukantas – Klaipėdoje. Abu anksti pasirinko fortepijono specialybę: Vilija – M. K. Čiurlionio menų mokykloje, Tomas – E. Balsio menų gimnazijoje. Po studijų Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje jie toliau gilino žinias Ciuricho–Vintertūro aukštojoje muzikos mokykloje Šveicarijoje bei Rostoko aukštojoje muzikos mokykloje Vokietijoje. 2000 m. abu pianistai nusprendė groti kartu ir sukūrė fortepijoninį duetą. Netrukus Vilija ir Tomas laimėjo prizus tarptautiniuose fortepijoninių duetų konkursuose Čekijoje, Italijoje, Šveicarijoje, San Marine. Vienas didžiausių pasiekimų – 2005 m. tarptautiniame ARD muzikos konkurse Miunchene laimėta antroji vieta (pirmoji neskirta). 2011 m. duetas tapo Edvardo Griego tarptautinio fortepijoninių duetų konkurso nugalėtojais.

Pianistai yra koncertavę Italijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Prancūzijoje, San Marine, Liuksemburge, Austrijoje, Norvegijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Lietuvoje, Šveicarijoje, Azerbaidžiane, Bahamuose, JAV ir Kinijoje. Duetas yra išleidęs net 6 kompaktines plokšteles, pusė jų skirtos kompozitoriaus Camille Saint-Saënso muzikai.
„Mūsų koncerto programa „Muzikinė kelionė dviese“ yra labai įvairi, pradedant baroku ir baigiant XX amžiumi. Joje yra labai žinomų melodijų, pradedant J. S. Bacho choralais ir baigiant W. A. Mozarto operos „Don Žuanas“ arijomis, kurias F. Lisztas perkomponavo dviem fortepijonams. Atliksime ir mažiau žinomus, bet labai vertingus C. Saint-Saënso ir M. Ravelio kūrinius. Labai džiaugiamės būsimu koncertu Klaipėdoje!“ – apie programą pasakojo Vilija ir Tomas.
Atlikėjai nuoširdžiai kviečia klausytojus prisijungti prie jų kelionės!
_____________________________________
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Vilija Poškutė, Tomas Daukantas /fotepijoninis duetas/ Pn 2018-10-26 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-7
Trukmė: 1 val. 40 min.
Pertraukos: 1
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui.
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta