logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(Vilnius) PIAF! The SHOW. EDITH PIAF gyvenimo ir muzikos istorija

Š 2024-01-06 19:00
AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius

Kitų metų pradžioje du Lietuvos miestus užburs nostalgiška Paryžiaus magija, nes tarptautinio pripažinimo sulaukusi atlikėja Nathalie Lermitte atgaivins prancūzų legendos Edithos Piaf gyvenimo ir muzikos istoriją. Du įspūdingi pasirodymai vyks 2024 metų sausio sausio 5 dieną Palangoje ir sausio 6 dieną Vilniuje.

Šimtmečio dainininke prancūzų vadinamos E. Piaf vizitine kortele tapo jos galingas balsas ir maištingas charakteris. Atlikėjos gyvenimas buvo ne ką mažiau intriguojantis, nes jame netrūko šokiruojančių istorijų ir faktais nepatvirtintų legendų. Nors atlikėją visą gyvenimą persekiojo nesėkmės, tai jai nesutrukdė užsitarnauti pasaulinio pripažinimo.

E. Piaf gimė 1915 metais gatvėje, o mirė 1963 metais, būdama 48-erių. Nepaisant sunkios vaikystės ir problemų šeimoje, ji tapo viena garsiausių ir populiariausių prancūziškos estrados dainininkių, o jos laidotuvėse dalyvavo 40 tūkst. gerbėjų.

Kitų metų pradžioje Palangoje ir Vilniuje vyksiančius pasirodymus įkvėpė 2007-ųjų metų biografinis muzikinis filmas „La Vien En Rose“ (liet. Rožinis gyvenimas), pasakojantis apie atlikėjos gyvenimą. Pirmąkart Berlyno filmų festivalyje pristatyta kūrinys pasaulio kino teatruose uždirbo virš 87 milijonų JAV dolerių, laimėjo net 13 prestižinių apdovanojimų ir buvo nominuotas dar dvylikai.

Edith Piaf – La Vie En Rose: https://youtu.be/sKJ9bvdgNvk

Edithos Piaf balsą, talentą ir charizmą scenoje įkūnyti gebančių atlikėjų visame pasaulyje nėra tiek jau daug, tačiau jau 45-erius metus scenoje esanti prancūzų atlikėja Nathalie Lermitte yra viena iš jų. Nuo pat mažens su E.Piaf muzika užaugusi dainininkė jau būdama vos devynerių buvo vadinama „ateities Editha Piaf“.

„Pirmą kartą Edithos balsą išgirdau, kai buvau ketverių ir jis jau tada prikaustė mano dėmesį. Dainos žodžių prasmės tada dar nesupratau, todėl tai man įtakos neturėjo, bet jos balsas man paliko neišdildomą įspūdį. Po daug metų man pasiūlė atlikti jos dainas ir man tai priminė tą momentą, kai buvau maža. Ilgai nedvejodama sutikau“, – teigė N. Lermitte.

„Šiuo pasirodymu siekiu atspindėti Edithos kūrybinę sielą, nes muzika jai buvo viskas. Jos muzika magiška ir žavi visą pasaulį jau 60 metų po to, kai nėra jos pačios. Jos muzika palies kiekvieną, nes yra tikra ir kupina meilės bei tikėjimo. Juk Editha tikėjo muzika ir meilės galia“, – pridūrė prancūzų atlikėja.

E.Piaf įkūnijanti N.Lermitte: https://youtu.be/SDNH4ZV5NlE

Dviem užburiantiems pasirodymams Lietuvoje pasirinkti miestai skirtingose Lietuvos pusėse, kad kuo daugiau tautiečių galėtų mėgautis legendinės atlikėjos muzika. Pirmasis šou vyks 2024 metų sausio 5 dieną Palangos koncertų salėje, o antrasis – sausio 6 dieną Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje. Bilietus platina Bilietai.lt.

N.Lermitte atliekamos E.Piaf muzikos renginius organizuoja agentūra „SEVEN Live“, kuri šiemet Lietuvoje rengia ir didžiausio pasaulio cirko „Cirque du Soleil“ pasirodymus OVO, grandiozinį Lino Adomaičio koncertą „Vandenynai“ bei mūsų šalyje dar neregėtą tarptautinį šou visai šeimai „The Underwater Bubble Show“.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Vilnius) PIAF! The SHOW. EDITH PIAF gyvenimo ir muzikos istorija Š 2024-01-06 19:00 AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius 44.00 - 70.00
Renginys (Vilnius) PIAF! The SHOW. EDITH PIAF gyvenimo ir muzikos istorija
Data / Laikas Š 2024-01-06 19:00
Renginio vieta AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Kaina 44.00 - 70.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
BONUS sektoriai
Pirkdami juos gausite:
• 20 % nuolaida maistui ir gaiviesiems gėrimams arenos maitinimo baruose;
• Nemokamos rūbinės paslaugos bendrose arenos erdvėse

*Įsigyjant šias vietas, jums nereikia turėti jokios narystės.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
SEVEN Live, UAB
Ozo g.14 Vilnius
info@sevenlive.lt/852477576
Įmonės kodas: 126283485
PVM kodas LT262834811
Renginys (Vilnius) PIAF! The SHOW. EDITH PIAF gyvenimo ir muzikos istorija
Data / Laikas Š 2024-01-06 19:00
Renginio vieta AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Kaina 44.00 - 70.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Palanga) PIAF! The SHOW. EDITH PIAF gyvenimo ir muzikos istorija (Palanga) PIAF! The SHOW. EDITH PIAF gyvenimo ir muzikos istorija Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Linas Adomaitis su choru Gospeljonai. DOVANA NaujasNaujasLinas Adomaitis su choru Gospeljonai. DOVANA AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti