logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Violeta Urmana. Gala koncertas

Pr 2023-07-17 21:00
Valdovų rūmai, Vilnius

VIOLETA URMANA GALA KONCERTAS

Šių metų „Midsummer Vilnius’23“ festivalį pradedame galinga nata. Pirmąjį vakarą Valdovų rūmų Didžiajame kieme įvyks ilgai lauktas pasaulinio garso operos solistės, Lietuvos operos primadonos – Violetos Urmanos – pasirodymas. Rafinuotą ir subtilią klasikinės muzikos vakaro programą ji atliks drauge su Modesto Pitrėno diriguojamu Lietuvos kameriniu orkestru (LKO).

Jau beveik tris dešimtmečius dainuojanti garsiausiuose pasaulio teatruose, Violeta Urmana yra pripažinta koncertų ir rečitalių dainininkė, atliekanti G. Mahlerio, R. Strausso, A. Schoenbergo, H. Berliozo, R. Wagnerio ir G. Verdi muziką garsiausiose Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Izraelio ir Japonijos koncertų salėse, bendradarbiaujanti su talentingiausiais dirigentais ir solistais.

V. Urmana yra pelniusi daugybę apdovanojimų: Londone – Karališkosios filharmonijos apdovanojimą dainininkams, Vienoje – Austrijos Kammersaengerin” titulą. 2014 m. Italijos prezidentas ją apdovanojo ordinu Stella d’Italia”. Jos gimtinėje, Lietuvoje, jai suteiktas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordinas, o 2020 m. ji apdovanota ordino Už nuopelnus Lietuvai” Komandoro didžiuoju kryžiumi.

Violeta Urmana pasauliniu mastu pripažinta kaip viena ryškiausių dabarties dainininkių, ne tik kaip mecosopranas, bet ir kaip dramatinis sopranas. 2021 m. kritikės Irma Foletti ištrauka (Anaclase.com): „Violetos Urmanos vaidinama R. Strauso Klytämnestra pavergė publiką savo galingu įsikūnijimu. Karjerą pradėjusi mecosopranu, vėliau perėjusi į sopraną, o dabar sugrįžusi prie savo pradinio tesitūros diapazono, lietuvių dainininkė išsaugojo savo milžiniškus resursus, vienodai kokybišką instrumentą visame garso aukštyje ir išraiškingumą, kuris kiekvienam žiūrovui sukelia šiurpą, jai pasitelkus savo gilų žemo registro skambesį.”

V. Urmana yra nuolatinė didžiausių pasaulio operos teatrų – Niujorko „Metropolitan Opera”, Madrido „Teatro Real”, Barselonos „Gran Teatre del Liceu”, Paryžiaus nacionalinės operos, Berlyno „Deutsche Oper”, Vienos valstybinės operos, Milano „Teatro alla Scala”, Londono Karališkosios operos teatro „Covent Garden” – ir Bairoito, Zalcburgo, Aix-en-Provence, Edinburgo festivalių bei „BBC Proms” viešnia ir pripažinta UNESCO menininkė taikos labui.

Dėl įtempto koncertų grafiko Violeta Urmana Lietuvos scenoje pasirodo gana retai, todėl šis pasirodymas festivalyje – išskirtinė galimybėsusitikti su visų mylima soliste gyvai.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Violeta Urmana. Gala koncertas Pr 2023-07-17 21:00 Valdovų rūmai, Vilnius 69.00 - 199.00
Renginys Violeta Urmana. Gala koncertas
Data / Laikas Pr 2023-07-17 21:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 69.00 - 199.00
Svarbi informacija
Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30 - 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus neužimant papildomos sėdimos vietos (kontrolės metu patiekti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Valdovų rūmai
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Fors event UAB
Trakų g. 7 - 15 Vilnius
info@forsevent.com; +370 621 31 936
Įmonės kodas: 302710977
PVM kodas LT100006777816
Renginys Violeta Urmana. Gala koncertas
Data / Laikas Pr 2023-07-17 21:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 69.00 - 199.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Future Cello PopuliarusPopuliarusFuture Cello Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą Kenny Garrett PopuliarusPopuliarusKenny Garrett Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą Evgenya Redko PopuliarusPopuliarusEvgenya Redko Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą FINK orchestra PopuliarusPopuliarusFINK orchestra Valdovų rūmai, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti