Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VIRTUOZAI IŠ MAGDEBURGO: HÄNDELIS IR TELEMANNAS

Š 2018-12-29 19:00
Valdovų rūmai, Vilnius
5.20 - 19.50
Virtuozai iš Magdeburgo: Händelis ir Telemannas

2018 m. gruodžio 29 d., šeštadienis, 19 val.
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė

Tarptautinis senosios muzikos ansamblis
CANTO FIORITO:
Renata Dubinskaitė (mecosopranas)
Rodrigo Calveyra (išilginės fleitos; ansamblio meno vadovas)
Juan Manuel Quintana (viola da gamba)
Davide Pozzi (klavesinas)


Programoje – Georg Friederich Händel, Georg Philipp Telemann

Magdeburgo kunigaikštystė padovanojo mums du iš pačių garsiausių vėlyvojo baroko kompozitorių. Händelį išgarsino jo operos, oratorijos, himnai ir koncertai. Jo operinė kūryba demonstruoja, kad jis buvo ne tik muzikos, bet ir dramaturgijos genijus. Händelio vardas ir šiandien turi pelnytą šlovę, jis buvo vienas pačių įtakingiausių savo laikų kompozitorių.

Skirtingai nuo Händelio, Georgas Philippas Telemannas buvo praktiškai pamirštas devynioliktajame amžiuje ir šiandien dažnai laikomas mažesnės svarbos kompozitoriumi nei Händelis. 1721 m.  tapo net penkių svarbiausių Hamburgo bažnyčių muzikos vadovu! Nieko keisto, kad jam teko sukurti daugiau nei 1000 sakralinių kantatų, ir šiandien jis laikomas pačiu produktyviausių visų laikų kompozitoriumi. Pats būdamas multiinstrumentininku, jis galėjo kurti specifinę muziką įvairiausiems muzikos instrumentams.

Šioje programoje ansamblis „Canto fiorito“ pristato labiausiai embleminius šių dviejų genijų kūrinius balsui, išilginėms fleitoms, violai da gamba ir klavesinui, atskleisdamas XVIII a. muzikai būdingą vokalinį ir instrumentinį virtuoziškumą. Händelio „La Lucrezia“ yra neabejotinai pati ekspresyviausia jo kantata balsui su basso continuo. Telemanno sakralinė kantata „Seele, lerne dich erkennen“ – nuostabus dialogas tarp balso, išilginės fleitos ir basso continuo. Instrumentinė programos dalis ne mažiau įspūdinga, pristatanti kūrinius įvairioms instrumentų sudėtims.

Poezija ir drama, švelnumas ir kančia, trapumas ir stiprybė – visi svarbiausi ingredientai tyrinėjant žmogaus emocijų spektrą dviejų genijų, dviejų virtuozų iš Magdeburgo kunigaikštystės, muzikoje.

Bilietų kainos: 8, 12, 15, 18 Eur

Mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos. Bilietų su nuolaida skaičius ribotas!

Koncertas su pertrauka. Vėluojantys klausytojai bus įleidžiami tik pertraukos metu.

Į koncertus prašom nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos su visa šeima kviečiame į edukacinius užsiėmimus Valdovų rūmuose.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
VIRTUOZAI IŠ MAGDEBURGO: HÄNDELIS IR TELEMANNAS Š 2018-12-29 19:00 Valdovų rūmai, Vilnius 5.20 - 19.50
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bil. (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% perkant 10 ir daugiau bilietų
- 20% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta