Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Vivaldi. Four Seasons. Minsko simfoninis orkestras ''Olympia Classic''

S 2019-09-22 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius

Geriausieji Minsko orkestrų elito atstovai rugsėjo 21 d. atliks Vivaldi Šventosios Kotrynos Bažnyčios sienose.

 

Idėja surinkti geriausius muzikus viename OLYMPIA CLASSIC orkestre kilo Maskvos P.I. Čaikovskio valstybinės konservatorijos ir Baltarusijos valstybinės muzikos akademijos absolventui - garsiajam Baltarusijos dirigentas Michailui Snitko. Būdamas tokių žinomų šiuolaikinės pasaulinės dirigentų mokyklos, kaip Genadijus Provatorovas, Ilja Musinas ir Genadijus Rozhdestvenskis, mokinys, jis nusprendė ne tik tęsti jų tradicijas, bet ir įkvėpti naują gyvenimą į pasaulinių klasikinių ir modernių šedevrų atlikimą.

 

Šv. Kotrynos bažnyčios sienose OLYMPIA CLASSIC atliks visų laikų muzikinį šedevrą - Antonijaus Vivaldžio „Metų laikus“. Užtikrinami aukštas atlikėjų meistriškumas ir nepakartojama atlikimo energetika, nes kiekvienas orkestrantas yra nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas ir diplomantas.

 

Specialūs projekto svečiai bus pakviesti solistai:

- Mikael Samsonov - pasaulinio lygio violončelininkas, tarptautinių konkursų laureatas, kuris koncertavo geriausiose Europos koncertų salėse.

- Pavelas Batjanas - smuikas, Nacionalinio akademinio Didžiojo operos ir baleto teatro solistas, Baltarusijos Prezidento specialiojo talentingo jaunimo paramos fondo laureatas, tarptautinių konkursų nugalėtojas ir laureatas.

 

OLYMPIA CLASSIC atlikime žiūrovai pajus pavasarinį gamtos prabudimą, šiltos vasaros alsavimą, įsivaizduos rudens palaimą ir pasiners į žiemos pasaką. Įdomu tai, kad Vivaldžio „Metų laikų“ visų dalių turinys neribojamas tik gamtos siužetu. Esame įsitikinę, kad jūs, mūsų klausytojai, galėsite visiškai tai pajusti.

 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Vivaldi. Four Seasons. Minsko simfoninis orkestras ''Olympia Classic'' S 2019-09-22 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
Renginio vieta
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
OOO REAL SOLUTIONS
220005, Vera Minskas
+375 29 690 20 35; by.pushka@gmail.com
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Išparduota (PAPILDOMAS) Vivaldi. Four Seasons. Minsko simfoninis orkestras ''Olympia Classic'' IšparduotaIšparduota(PAPILDOMAS) Vivaldi. Four Seasons. Minsko simfoninis orkestras ''Olympia Classic'' Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!