Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Vyrai myli-dainos žydi''

K 2018-03-08 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
15.00 - 32.00
Pavasariu alsuojantis koncertas „Vyrai myli –dainos žydi“- tik Kovo 8–ąją  Klaipėdoje  „Švyturio“ arenoje.

Į šį, geros muzikos ir nepamirštamų dainų jūrą pasinerti Jus, mielosios moterys, kvies niekada humoro jausmo nestokojantis, puikią nuotaiką dovanojantis, pašėlęs ir nuolat besišypsantis renginių vedėjas, aktorius Vitalijus Cololo.

Šis koncertas – tai tarsi puokštė gražiausių pavasario gėlių, kuriomis mylintys vyrai pradžiugina savo moteris ir merginas. Nuoširdžiai atliekamais kūriniais, gražiausiomis dainomis ir melodijomis džiugins talentingasis dainininkas Jeronimas Milius, populiariosios bei roko muzikos grandas Česlovas Gabalis, visada jauna, linksma, o svarbiausia – laiko ir klausytojų pagarba patikrinta – scenos veteranų grupė „Rondo“, širdis virpinanti, vienintelė Lietuvoje, abejingų nepaliksianti, tobulai tarpusavyje derančiais balsais praturtinta profesionali vokalinė vyrų grupė „Quorum“.

Paskubėkite, jau Kovo 8-ąją Klaipėdos „Švyturio“ arenoje! Vyrai, nusiveskite savo mylimąsias į žaviausią, nuostabias akimirkas bei gerą laiką dovanosiantį Pavasario koncertą Klaipėdoje!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija

Nauji Klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose galės įsigyti iki 2018 02 11 imtinai.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Dvyneda, UAB
B. Sruogos g. 36-5 Vilnius
Įmonės kodas 302495026
PVM kodas LT100006168314