Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Vytautas Sondeckis (violončelė) ir Augusta Jusionytė (smuikas)

S 2018-05-27 18:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius
7.30 - 23.00
Vytautas Sondeckis (violončelė) ir Augusta Jusionytė (smuikas)

Violončelininkas Vytautas Sondeckis ir smuikininkė Augusta Jusionytė kviečia į koncertą Vilniaus Rotušėje, skirtą  Baltijos šalių Nepriklausomybės šimtmečiui paminėti.
Scenoje susitiks du išskirtiniai muzikai, kurie atliks gražiausius šiuolaikinių Baltijos šalių kompozitorių Arvo Pärt, Peteris Vasks ir Gedimino Gelgoto kūrinius  smuikui ir violončelei, taip pat pačių atlikėjų specialiai šiam vakarui ruoštas improvizacijas, lydimas elektronikos bei šviesų šou.
A. Jusionytės ir V. Sondeckio kūrybinė draugystė prasidėjo 2017-ais metais Kintų Muzikos Festivalyje. Koncerte skambėjo latvių minimalisto Peteris Vasks kūriniai, o dueto pasirodymo paklausyti atvyko ir pats kompozitorius.

Vytautas Sondeckis – legendinės Lietuvos muzikantų šeimos atstovas,  kurį 2001 m. JAV klasikinės muzikos radijo stotis KDFC paskelbė vienu iš 30-ties geriausių jaunųjų pasaulio atlikėjų, o jo solinis diskas, įrašytas su Davidu Geringu ir Lietuvos kameriniu orkestru, pelnė kritikų pripažinimą visame pasaulyje. Kartu su styginių kvintetu "G-string" V.Sondeckis yra pasirašęs ilgalaikę sutartį su kompanija "EMI Electrola".

Augusta Jusionytė - Naujų Idėjų Kamerinio Orkestro NIKO (meno vadovas – Gediminas Gelgotas) solo smuikininkė ir koncertmeisterė, kartu su kolektyvu koncertuojanti Europoje, Azijoje ir JAV.
A. Jusionytė yra legendinio smuiko pedagogo Boris Kuschnir mokinė.
2012 m. atlikėja debiutavo Graco filharmonijoje, kur ją pristatė žymi austrų smuikininkė Lidia Baich. Augusta yra daugelio tarptautinių konkursų laureatė, o 2013 m.  pelnė specialųjį prizą už geriausią šiuolaikinio kūrinio atlikimą XX-ajame tarptautiniame Johannes Brahms konkurse Austrijoje kartu su pianiste Egle Andrejevaite.

Vilniuje V. Sondeckis ir A. Jusionytė pirmąkart pristato originalią programą, kurios pagrindinė mintis - išreikšti laisvės pojūtį per muziką. Nevaržydamas savęs  įprastinėmis koncerto žanro normomis ir betarpiškai kontaktuodamas su publika, duetas žada nepamirštamą pasirodymą.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Vytautas Sondeckis (violončelė) ir Augusta Jusionytė (smuikas) S 2018-05-27 18:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius 7.30 - 23.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 10% studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Augusta Jusionytė
Didžioji g. 31 Vilnius
Įmonės kodas Ind. veikl. paž. nr. 663584