Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XVI tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis ''TAI - AŠ'' | ''Bardai vaikams. Dainuoja visi''

Š 2018-10-20 12:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
„Bardai vaikams. Dainuoja visi!“. Nepakartojamas muzikinis susitikimas

2018 10 20 d. 12 val. Šv. Kotrynos bažnyčia


Trukmė 60 min. (be pertraukos)

Šis koncertas bus pilnas šypsenų, plojimų, patrepsėjimų ir paburzgėjimų. Kitaip ir negali būti, kai scenoje vaikų pamėgtas bardas Giedrius Arbačiauskas. Šį kartą Giedrius pakvies vaikus kartu su Keliaujančiu muzikantu nusikelti į stebuklingą miestą. Muzikinėje nuotykių kelionėje skambės dainelės, sukurtos pagal Ramutės Skučaitės, Tomo Dirgėlos, Henriko Radausko tekstus, o taip pat žaismingos žinomų dainelių interpretacijos.

Kitas muzikinis susitikimas bus ne mažiau įsimintinas. Būna taip, kad dainos tampa žinomesnės negu jų kūrėjai. Gal ne visi gerai pažįsta Laurą Remeikienę, bet jos daina „Tuk tuk, širdele“  tikrai yra visų mažųjų klausytojų  grojaraštyje.

Plačiau www.tai-as.lt

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš” rengiamas nuo 2003 m. sukūrė savo legendą: jaukūs vakarai, prasmingi atlikėjų dainų tekstai, išradingos muzikinės kompozicijos ir nuoširdžios klausytojų simpatijos kasmet sutraukia didelį pulką šio festivalio gerbėjų.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
XVI tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis ''TAI - AŠ'' | ''Bardai vaikams. Dainuoja visi'' Š 2018-10-20 12:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Vilniaus mokytojų namai, VšĮ
Vilniaus mokytojų namai, VšĮ
Vilniaus g. 39/6 Vilnius
Ta pati renginio vieta