Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XVI tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis ''TAI - AŠ'' | ''Iš visos širdies, iš plačiojo pasaulio''

Pn 2018-10-19 18:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
„Iš visos širdies, iš plačiojo pasaulio“. Pasaulio spalvomis žaižaruojanti muzika

2018 10 19 d. 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčia


Koncerto trukmė 2 val. (be pertraukos)

Šis koncertas – tai žaižaruojantis vitražas, sudarytas iš dainų, atskriesiančių iš skirtingų Europos kampelių ir skambėsiančių įvairiausiomis kalbomis. Kiekvienas klausytojas ras tai, kas atliepia jo širdį. Gal tai bus mąslios ir kartais ironiškos Gedimino Storpirščio dainos ar „Baltų varnų“ skaidrios melodijos, o gal po koncerto negalėsite nustoti niūniuoti šmaikščių žemaitiškų Povilo Girdenio dainų.  Šv. Kotrynos skliautuose aidės nuoširdūs Liubos Nazarenko romansai, keltiško kolorito prisodrintos grupės iš Airijos „The Blue Back Waves“ dainos, romantiškai ir svajingai nuteiks Belgijos atlikėjų Ronny De Rauw ir Ruben Schelstraete dainos bei Prancūzijos bardų Ganance Bauhain ir Daniel Jeanbrau pasirodymai. Net jei giliai nesidomite dainuojamosios poezijos žanru, tikrai verta išgirsti šią labai įdomią, spalvingą ir pripažintą užsienio bardų kompaniją.

Visi pasirodymai labai saviti ir skirtingi, bet juos vienija tai, kas yra bardiškos savasties ašis – nuoširdumas ir žinutė, keliaujanti tiesiai į klausytojo širdį, nesvarbu, kokia kalba ji buvo išdainuota.

Plačiau www.tai-as.lt

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ rengiamas nuo 2003 m. sukūrė savo legendą: jaukūs vakarai, prasmingi atlikėjų dainų tekstai, išradingos muzikinės kompozicijos ir nuoširdžios klausytojų simpatijos kasmet sutraukia didelį pulką šio festivalio gerbėjų.

Renginio nuoroda: http://www.tai-as.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
XVI tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis ''TAI - AŠ'' | ''Iš visos širdies, iš plačiojo pasaulio'' Pn 2018-10-19 18:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N - 10
Nuolaidos:
- 10% studentams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Vilniaus mokytojų namai, VšĮ
Vilniaus mokytojų namai, VšĮ
Vilniaus g. 39/6 Vilnius
Ta pati renginio vieta