logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''XYLOS TRIO'' kamerinės muzikos vakaras ''MUZIKINIAI PAŠNEKESIAI''

S 2022-07-24 19:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
11.00

,,XYLOS TRIO“

KAMERINĖS MUZIKOS VAKARAS ,,MUZIKINIAI  PAŠNEKESIAI"

 Ieva Pranskutė (smuikas, Austrija-Lietuva), Mislav Brajkovič (violončelė, Kroatija), Baiba Osina (fortepijonas, Austrija -Latvija)

Programoje: J. Heifetz, J. Gerschwin/ Frolov, A. Piazzola, D. Schostakovich kūriniai.

Ieva Pranskutė viena ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos smuikininkių, tarptautinių konkursų laureatė. Ieva yra entuziastinga kamerinės muzikos atlikėja, dalyvavusi tarptautiniuose klasikinės muzikos festivaliuose Prancūzijoje, Austrijoje, Nyderlanduose, Italijoje, Anglijoje ir kt. Drauge su „Xylos Trio“ nariais ji koncertavo Olandijoje, Vengrijoje, Lietuvoje.

2012 m. I. Pranskutė pradėjo koncertuoti su „Grammy“ apdovanojimą pelniusiu kameriniu orkestru, vadovaujamu Gidono Kremerio „Kremerata Baltica“. Šio kolektyvo koncertiniuose turuose griežė su visame pasaulyje pripažintais muzikais – Misha Maiskiu, Martha Argerich, Gáboru Boldoczkiu, Mirga Gražinyte -Tyla, Andrejumi Korobeinikovu, Heinrichu Schiffu, Sergejumi Nakariakovu ir kt. I. Pranskutė yra styginių kvarteto „Doreen Quartet“ narė, dalyvauja įvairiuose projektuose, meistriškumo kursuose ir groja prestižinėse Austrijos koncertų salėse, tokiose kaip Wiener Konzerthaus, Wiener Musikverein, F. Schubert Geburthous, ORF Radiokulturhaus, MuTh teatre, Austrijos nacionalinėje bibliotekoje, Altes Rathaus. 2015 m. Ieva laimėjo konkursą ir tapo legendinio smuikininko ir dirigento sero Yehudi Menuhino organizacijos „Live Music Now“ atlikėja.

Atlikėja yra tarptautinių konkursų (Sauliaus Sondeckio, „Olympo Musicale“) laureatė, 2017 m. „ISA Prague-Vienna-Budapest“ festivalyje grieždama su violončelininku Mislavu Brajkovićiumi laimėjo specialų prizą už geriausią Zoltáno Kodály kūrinio  atlikimą. 2018 m. Ieva kartu su „Xylos Trio“ nariais laimėjo „Fidelio“ konkursą Vienoje.

Studijuodama ir intensyviai koncertuodama Vienoje, I. Pranskutė buvo apdovanota Lietuvos Respublikos ambasados Austrijoje padėka už Lietuvos vardo garsinimą. 

Baiba Osina gimė Rygoje bei studijavo  Latvijos J. Vitolio muzikos akademijoje fortepijono klasėje. Studijas tęsė Vienos muzikos ir scenos menų universitete, tobulinosi meistriškumo kursuose pas žinomus pedagogus: Paul Badura-Skoda, Elisabeth Leonskaja, Dmitri Alexeev, Vitaly Margulis, Alexander Jenner, Peter Donohoe, Heinrich Schiff ir kt.

 B. Osina yra tarptautinių pianistų konkursų Prancūzijoje, Latvijoje 1-os vietos, tarptautinių kamerinės muzikos konkursų Graikijoje bei Austrijoje 2-os vietos laimėtoja. Atlikėja koncertavo Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje, Švedijoje, Bulgarijoje ir kt. Šalyse, dalyvavo tarptautiniame F. Chopin festivalyje Austrijoje, Varnos (Bulgarija) vasaros muzikos festivalyje ir kt.

Mislav Brajkovič baigė Zagrebo muzikos universitetą Kroatijoje ir buvo apdovanotas „Dekano premija“ už akademinius pasiekimus. Vėliau studijavo prestižiniame Vienos muzikos ir scenos menų universitete, mokėsi Lichtenšteino tarptautinėje muzikos akademijoje.

Atlikėjas yra daugelio tarptautinių kamerinės muzikos konkursų dalyvis ir nugalėtojas. Pastarasis jo laimėjimas – 2-oji vieta CARSA konkurse (Casinos Austria Rising Stars Award), kurį jis laimėjo 2019 m. Taip pat reikšmingi 1-os vietos laimėjimas ir publikos apdovanojimas tarptautiniame konkurse Lions Grand Prix, Antonio Janigro tarptautiniame konkurse ir CIME konkurse, kur jis užėmė 2 vietą, tarptautiniame  Rudolf Matz  konkurse buvo apdovanotas specialiu apdovanojimu. Atlikėjas dalyvauja įžymiuose Austrijos, Olandijos ir Kroatijos kamerinės muzikos festivaliuose, muzikiniuose vakaruose.

Kroatijos ministerija 4 kartus apdovanojo Mislavą „Žinių Oskaru“ už išskirtinius pasiekimus muzikos srityje, taip pat – kaip daugelio konkursų nugalėtoją.

 

Užutrakio dvaro sodybos Baltoji salė

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''XYLOS TRIO'' kamerinės muzikos vakaras ''MUZIKINIAI PAŠNEKESIAI'' S 2022-07-24 19:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 11.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 45 min. iki regninio
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: netaikomos
 
Išankstiniai bilietai pigiau!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ Nepriklausomi garso režisieriai
Justiniškių g. 36-36 Vilnius
861285262 / uzutrakiovakarai@gmail.com
Įmonės kodas: 126092590
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Orkestras ,,BALTIC NEOPOLIS (Lenkija) Orkestras ,,BALTIC NEOPOLIS (Lenkija) Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 11.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Ralph Vaughan Williams ''DAINOS IR ŠOKIAI'' Ralph Vaughan Williams ''DAINOS IR ŠOKIAI'' Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 11.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Įėjimas nemokamas Choras ''VILNIUS'' NemokamasNemokamasChoras ''VILNIUS'' Trakų bazilika, Trakai Nemokama
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Solistė LIV MIGDAL-LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS NaujasNaujasSolistė LIV MIGDAL-LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 11.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą BAŽNYTINĖS MUZIKOS VALANDA BAŽNYTINĖS MUZIKOS VALANDA Paluknio bažnyčia, Paluknio k. 11.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!