Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

YEMEN BLUES (Izraelis) Kaunas Jazz 2017

Š 2017-04-29 23:00
Restoranas - klubas Combo, Kaunas
13.00
Balandžio 29-ąją klubo lankytojų laukia įdomus muzikinis siurprizas – grupė „Yemen Blues” pelnytai vadinama geriausiai išlaikyta Artimųjų Rytų džiazo paslaptimi.

Dainininko Ravido Kahalani grupė iš Izraelio kol kas nesipuikuoja didžiausių pasaulio džiazo leidinių antraštėse. Tačiau per pastaruosius keletą metų surengė daugiau nei 300 koncertų, kuriuose salėse visada buvo pilnos.

Grupės muzika yra gaivališka ir pritrenkianti muzikinė intriga. Joje susipina iš pirmo žvilgsnio sunkiai suderinami dalykai. Nuo Artimųjų Rytų ir Vakarų Afrikos muzikos garsų iki džiazo ir fanko. Nuo žydų, musulmonų, krikščionių tradicinės muzikos motyvų iki rokenrolo ir bliuzo. To kasdien tikrai neišgirsi.

Aukščiausio lygio muzikantus vienijančios grupės ritmo sekcija vadinama viena geriausių Izraelyje (joje yra ir „Kaunas Jazz” 2008-aisiais koncertavęs perkusininkas Itamaras Doari). Charizmatiškas vokalistas Ravidas Kahalani užburia nuo pirmų koncerto sekundžių. Nenuostabu, kad 2010-aisiais subūręs „Yemen Blues”, jis sugebėjo savo vizija užkrėsti tarptautinėje arenoje gerai žinomus muzikantus – nuo jau minėto Itamaro Doari iki Niujorke gyvenančio bosisto Shaniro Blumenkranzo.

Dar vienu grupės sėkmės įrodymu tapo naujausias grupės albumas „Insaniya“, kurį prodiusavo legendinis amerikiečių muzikos scenos veikėjas Billas Laswellas.

Grupės viešnagė Lietuvoje tęsia „Kaunas Jazz” tradiciją pristatyti įdomiausius Izraelio muzikos atlikėjus – festivalyje yra muzikavę „PercaDu”, Gadi Lehavi, Tamiras Grinbergas, Ester Rada ir daugybė kitų šios šalies džiazo žvaigždžių.

„Yemen Blues“ kūrinys „Satisfaction“: https://www.youtube.com/watch?v=BHC-OOMCf5A
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
YEMEN BLUES (Izraelis) Kaunas Jazz 2017 Š 2017-04-29 23:00 Restoranas - klubas Combo, Kaunas 13.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 22:00
Renginio trukmė: 3:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Raudondvario pl. 107 Kaunas Lietuva
Organizatorius
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Rotušės a. 29 44033 Kaunas
festival@kaunasjazz.lt
Įmonės kodas 135977836
PVM kodas LT359778314