logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Yves Tumor - Vilnius

Pr 2024-08-12 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius

Į sostinę grįžta ekstravagantiškoji JAV muzikos žvaigždė Yves Tumor

Paties Yves Tumor paskelbtas turo plakatas, kuriame pažymėtas ir mūsų Vilnius, tikrai nebuvo klaida, nors sukėlė daug nuostabos ir diskusijų socialiniuose tinkluose. Tolyn žvelgianti muzikos agentūra „8 Days A Week” patvirtina, kad praėjusiais metais puikų naują albumą „Praise A Lord Who Chews But Which Does Not Consume“ išleidusi žvaigždė iš Jungtinių Amerikos Valstijų grįžta į sostinę.

Vilnių Yves Tumor savo koncertų planuose pažymėjo jau antrą kartą. Graži koncertų didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme tąsa. Pirmojo „8 Festival” herojus Yves Tumor grąžins savotišką skolą ir rugpjūčio 12 d. padovanos dar vieną labai vertingą koncertą atviram ore.

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į Yves Tumor pasirodymą sostinėje prekyba prasidės penktadienį, tačiau atlikėjo fanai Baltijos šalyse jau dabar gali įsigyti išankstinius bilietus. Tiesa, tam reikia kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk žinutę feisbuke arba adresu www.8dw.lt, tau bus suteiktas specialus kodas ir taip sutaupysi. Presale‘as startuoja gegužės 22 d. 11 val. Kodai galios labai ribotą laiką. Presale’as baigiasi gegužės 24 d. 11 val.

Žanro klasika - pigiausių bilietų užteks greičiausiems.
Raginam jais pasirūpinti iš anksto.
Bilietų kiekis ribotas.
Sutaupyk! 

Būna taip – artistas visuomet pašonėje, bet niekaip nesusipažįstame artimiau. Yves Tumor, kurio tikrasis vardas Sean Lee Bowie, neįmanoma supainioti su niekuo. Roko žvaigždė, mados ikona, veikėjas ir tikras performer‘is. Išskirtinė išvaizda, balsas, įvairių žanrų persipynimas, stebėtinai nevirstantis triukšminga kakofonija. Rezultatas – mistinė ritualinė būtybė su neįtikėtinu dainų tekstų rašymo talentu. Atlikėjas drąsiai žaidžia su šiuolaikinio meno ir kultūros ribomis ir jas modifikuoja praturtindamas savo autentišku parašu. Jo muzika turi visą spalvų spektrą – nuo stadioninių hitų, fanfarų ir Prince‘o įtakos, iki lėtų baladžių ir tamsių, į gelmes lendančių kūrinių.

Bet kokie žanriniai palyginimai čia tik priveda prie fakto – muzikos nereikia talpinti į jokius rėmus ir nebūtina apibrėžti to, kas neprivalo būti apibrėžta. Disonansas Yves Tumor muzikoje skamba kaip harmonija, suteikianti sielai aiškumą.

Į tokį gyvą koncertą niekas neina tik palinksėti galvą, tai itin erzintų patį Yves Tumor. Čia ne tik svarbu, bet privalu dalyvauti. Kiekvienas pasirodymas yra lyg naujas performansas, kurio metu ir pats Sean nesupranta, ar publika nori jį užmušti, ar su juo permiegoti. Kontaktinių apsikeitimų čia daug, bet taip jau gaunasi, kai tokia būtybė žadina kažką giliai sielos viduje ir išlaisvina ekstazinei kelionei.

Praėjusiais metais įtakinga britų leidykla „Warp“ išleido naują Yves Tumor albumą, kuris ne tik pasotino melomanų ištroškusias ausis, bet ir sulaukė daug gerų atsiliepimų ir susižavėjimo šūksnių iš rimčiausių muzikos apžvalgininkų visame pasaulyje. Šis albumas pelnytai buvo vertinamas kaip vienas geriausių metų albumų. Jį taip labai gerai sutiko ir melomanai Lietuvoje.

„Yves Tumor naujausias albumas yra blizgantis, turtingomis detalėmis papildytas pasaulis. Šiame albume jaučiasi Yves Tumor vis didėjančio talento ir ambicijų kulminacija“, – skelbė muzikos snobai „Pitchfork“ šiam albumui skyrę net 8,4 iš 10 balų.

Naujas artisto albumas – iki šiol intymiausias ir asmeniškiausias Yves Tumor pareiškimas, vedantis klausytoją per konceptualiai įvairialypę dvasinę kelionę.

„Yves Tumor pavertė save alkanu roko dievu, meistrišku dainų kūrėju, kurio kiekvienas naujas leidinys reikalauja daug dėmesio“, – savo muzikos naujienų portale skelbė „Consequence“.

Yves Tumor įkūnija ir valdo unikalią galią iš naujo apibrėžti muziką, kokią mes ją pažįstame ir dar daug daugiau.

„Yves Tumor žongliruoja nesuskaičiuojamu kiekiu žanru ir lengvai juos pritaiko savo unikaliam skambesiui. Alternatyvaus roko superžvaigždė sukūrė keletą įsimintiniausių ir atviriausių dainų tekstų iki šiol“, – taip apie naujausią Yves Tumor albumą rašė „The Guardian“.

Apie Yves Tumor

Tiems, kas gerai susipažinę su šiuo personažu, supras, kad klaidą čia jau mes padarėm. Gerai pažinti Yves Tumor yra neįmanoma. Atlikėjas savo gyvenimą laiko itin privačiu, todėl niekas iki galo nežino nei tikrojo vardo, nei kur šiuo metu gyvena, ką jau kalbėti apie dar intymesnes gyvenimo detales. Taigi Seanas, jei tai tikrasis vardas, neretai žaidžia šia korta ir paprasčiausiai fabrikuoja informaciją apie save viešoje erdvėje.

Šio paslapties šydo priežastis paprasta – nenoras, kad gerbėjai susidarytų klaidingą įsivaizdavimą, kad pažįsta iš tiesų visai nepažįstamą žmogų. Perdėto atvirumo ir iliuzijų skaitmenizuotoje eroje ir taip per daug. „Kartais gerbėjai peržengia ribą ir išnaudoja šį ryšį, ir tai tampa labai nerimą kelianti situacija, kurią sunku pakeisti. Todėl pradėjau mažiau apie save kalbėti internete, kad jie neturėtų galimybės peržengti tos ribos“, – aiškina Yves Tumor.

Yves Tumor muziką pradėjo kurti nuo 17 metų. Augant Tenesyje, muzika jam padėjo pabėgti nuo nuobodžios, konservatyvios aplinkos.

„Aš tiesiog užsidarydavau visai vasarai savo kambaryje, vietoj to, kad nuolat laiką leisčiau parke su draugais rūkydamas žolę“, – savarankiškai namuose išmokęs groti būgnais, bosine, akustine ir elektrine gitara pasakoja Yves. Klavišiniais atlikėjui teko pramokti po to, kai dėl prastų pažymių mokykloje, tėvai atėmė visas turėtas gitaras. Taip nežinodami tik pastūmėjo ir išlaisvino vidinį kūrėją.

Pirmuosius paskelbtus įrašus „Yves Tumor“ paprasčiausiai kūrė per „GarageBand“. Šiuo metu Yves gali pasigirti nuostabia karjera, keturiais pilnais albumais savo karjeroje ir pusantro milijono klausytojų, kurie jo klauso „Spotify“ paskyroje kiekvieną mėnesį.

Šiame ture jau paskelbta net 28 pasirodymai. Smagu, kad artisto planuose vėl įrašytas Vilnius. Į Lietuvą Yves Tumor ir jį lydinti komanda atvyks iš Helsinkio, kur jo laukia itin madingo festivalio „Flow Festival“ scena.

Mūsų laukia dar vienas išskirtinis koncertas.
Eime visi!

Nuorodos

https://yvestumor.info
https://www.instagram.com/yvestumor
https://www.facebook.com/yvestumor
https://x.com/YvesTumor
https://www.youtube.com/@yvestumor
https://www.tiktok.com/@yvestumor

Šis koncertų sezonas vėl itin spalvingas ir įstabus.
Anksčiau paskelbti agentūros „8 Days A Week“ koncertai.

05 31 – „La Femme“
06 01 – „Warhaus“
06 05 - Yungblud
06 10 – „Jungle“
06 15 – „Dry Cleaning“
06 16 – „Fontaines D.C.“
06 26 – „Sleaford Mods“
07 04 – Asafas Avidanas
07 05 – Two Feet
07 10 – Baxteris Dury
07 14 – Oliveris Tree
07 20 – Jacobas Collier
08 01 – Devendra Banhartas
08 15 – Jessie Ware
11 08 – RY X su LNOBT simfoniniu orkestru
12 05 – „Efterklang“

2025 02 22 - Loreen

Atrask. Daugiau. Muzikos.

8 Days A Week hq
tickets@8dw.lt
www.8dw.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Yves Tumor - Vilnius Pr 2024-08-12 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 41.00
Renginys Yves Tumor - Vilnius
Data / Laikas Pr 2024-08-12 19:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Kaina 41.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Įmonės kodas: 305527276
PVM kodas LT100013541518
Renginys Yves Tumor - Vilnius
Data / Laikas Pr 2024-08-12 19:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Kaina 41.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Jacob Collier - The Djesse Solo Show Jacob Collier - The Djesse Solo Show Kalnų parkas, Vilnius
Pirkti bilietą Devendra Banhart - Vilnius Devendra Banhart - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Pirkti bilietą Jessie Ware - Vilnius Jessie Ware - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Pirkti bilietą Efterklang - Vilnius Efterklang - Vilnius Kablys + Kultūra, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti