logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

ŽAISMINGOS MUZIKOS GARSŲ ORKESTRAS | Muzikinis spektaklis šeimai

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

ŽAISMINGOS MUZIKOS GARSŲ ORKESTRAS
Koncertas šeimai

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Evelina Šimelionė (režisierė ir aktorė)
Gytis Šimelionis (aktorius)
Laima Akstinaitė (kostiumų ir scenografijos dailininkė)
Dalyvauja: Barbora Cirtautaitė, Adelė Vozgirdaitė, Teodoras Žilvinas Žilinskas, Meda Bertulytė, Martynas Jackus, Mintarė Rindzevičiūtė (Klaipėdos Vydūno gimnazijos vokalinis ansamblis) ir Solveiga Mikniūtė
Vadovė Ingrida Bertulienė

Programa: muzikinis spektaklis Richardo Rodgerso miuziklo „Muzikos garsai“
(Ievos Budriūnaitės aranžuotė, Evelinos Šimelionės lietuviškas tekstas)

 
Miuziklas, kurio dainas mintinai moka visi šio žanro gerbėjai.
Kūrinys, kuris jau beveik 60 metų nepraranda savo populiarumo.
Tai tikrais įvykiais paremta istorija, jaudinanti skirtingų kartų žmones visame pasaulyje.
Tai – „Muzikos garsai“, visiems puikiai žinomas ir visų mėgstamas miuziklas, kurio pagrindu pastatytas muzikinis filmas tapo vienu komerciškai sėkmingiausių kūrinių kino istorijoje. 
2018 metų rudenį jis įkvėpė Klaipėdos koncertų salės projekto visai šeimai „Žaismingos muzikos garsų orkestras“ tęsinį. Muzikinis spektaklis Richardo Rodgerso miuziklo „Muzikos garsai“ motyvais sulaukė gausių publikos aplodismentų tiek pačioje Koncertų salėje, tiek Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. 
Įvairių kartų klausytojus suartinantis projektas vėl grįžta į sceną ir prisistato atsinaujinusia sudėtimi. Smagią muzikinę-teatrinę improvizaciją minėto miuziklo temomis scenoje vėl kurs profesionalūs dainuojantys aktoriai Evelina Šimelionė (ji taip pat yra šio spektaklio režisierė), Gytis Šimelionis ir dainuojantys vaikai, kurių dauguma mokosi Klaipėdos Vydūno gimnazijoje. Jiems akompanuos Klaipėdos kamerinis orkestras, vadovaujamas Mindaugo Bačkaus. Kostiumais ir scenografija rūpinasi Laima Akstinaitė.
Kartais užmirštame būti geri, ypač tiems, kurie yra šalia. Pamirštame, kad reikia šypsotis, branginti vienas kitą ir dažniau būti kartu. O muzika gali dar labiau mus suartinti. Klausykimės muzikos, dainuokime, suaugusieji, kartu su vaikais ir šypsokimės!
 


Klausytojų dėmesiui: 
  • Renginiuose privaloma dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius (išskyrus vaikus iki 6 m., neįgalumą turinčius asmenis, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali);
  • Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). Asmenys, turintys išvardintus simptomus, į renginį nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami;
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai bus naudojami Klaipėdos koncertų salės socialiniuose tinkluose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad suteikiate leidimą naudoti Jūsų atvaizdą foto ir vaizdo medžiagoje.

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti