Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Žaismingos muzikos orkestras švenčia 10-ajį gimtadienį

T 2019-03-06 12:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
3.80 - 6.80
Koncertas visai šeimai
„Žaismingos muzikos orkestras švenčia 10-tąjį gimtadienį!“

Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas  Bačkus

Dirigentas Mindaugas Piečaitis

Dalyvauja: buvę projekto dalyviai Dominyka Šeibokaitė (fleita), Kornelija Kupšytė (violončelė), Domas Zaborskis (klarnetas) ir jaunieji atlikėjai iš Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos, J. Kačinsko ir J. Karoso muzikos mokyklų

Koncertą veda aktorius Simonas Lunevičius

Programa: Antonio Vivaldi, Ástor Piazzolla, Keith Terry, Giora Feidman, Daniel Goldblum, Albert Lavignac, Jurgita Mieželytė, Mindaugas Piečaitis, Leonas Povilaitis


Populiariausias Koncertų salės renginys visai šeimai „Žaismingos muzikos orkestras“ švenčia 10-ąjį gimtadienį! Šventiniame koncerte kovo 6 dieną scenoje matysime tuos, kurie dalyvavo ankstesnėse projekto serijose, ir tuos, kurie pasirodys pirmąkart. Džiugu, kad dauguma buvusių dalyvių toliau eina profesionaliu muzikos keliu, o jų pėdomis seka dabartinis jaunimas iš įvairių Klaipėdos muzikinio ugdymo įstaigų. Klausysimės jų, muzikuojančių su Klaipėdos kameriniu orkestru. Jubiliejinei programai diriguos visiems puikiai pažįstamas dirigentas Mindaugas Piečaitis, kurio batutos mostus sekė ir pirmojo „Žaismingos muzikos orkestro“, įvykusio 2009 metų vasario 28 dieną, dalyviai.

Per 10 metų buvo parengtos net 22 skirtingos žaismingos programos, kuriose su orkestru pasirodė talentingiausi miesto, Respublikos ir net užsienio jaunieji atlikėjai. Publika pamėgo ir gausiai lankė ne tik teatralizuotus koncertus, bet muzikinius spektaklius, taip pat pristatomus su „Žaismingos muzikos orkestro“ emblema.

Jubiliejui skirtoje programoje skambės ir turbūt pats įspūdingiausias projekto dėka atsiradęs kūrinys – Catcerto. Šioje M. Piečaičio kompozicijoje Klaipėdos kamerinis orkestras akompanuos „pianistei“ katei Norai. Antrojoje „Žaismingos muzikos orkestro“ programoje 2009 m. birželio 5 dieną įvykusi šio kūrinio premjera sulaukė tarptautinės žiniasklaidos dėmesio ir jau daugiau kaip 6 milijonų peržiūrų platformoje YouTube. Netrukus Catcerto buvo įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip pirmasis pasaulyje koncertas katei ir kameriniam orkestrui.
________________

Koncertas skirtas vaikams nuo 3 m.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Žaismingos muzikos orkestras švenčia 10-ajį gimtadienį T 2019-03-06 12:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 3.80 - 6.80
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: nėra
Trukmė: 45 min.
Pertraukos: -
Nuolaidos:
- 50% vaikams iki 7 m., studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui.
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta