logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

ŽAISMINGOS MUZIKOS ORKESTRAS XXVI

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

 ŽAISMINGOS MUZIKOS ORKESTRAS XXVI
Koncertas šeimai

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Solistai: Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos, E. Balsio menų gimnazijos, J. Kačinsko muzikos mokyklos,
J. Karoso muzikos mokyklos mokiniai

Programa:  Johann Sebastian Bach, Vittorio Monti, Issac Stern, Carl Reinecke,
Piotr Čaikovskij, Arthur Pryor, Zequinha Abreu, Romas Morkūnas

 
Populiariausias KKS rengiamas koncertų ciklas visai šeimai „Žaismingos muzikos orkestras“  pirmąkart buvo surengtas prieš 13 metų – 2009-jų vasario pabaigoje. Išradingas jo idėjas įgyvendina Klaipėdos kamerinis orkestras, vadovaujamas Mindaugo Bačkaus. Iš viso jau buvo sukurtos ir atliktos net 25 žaismingos programos, kurias pamėgo tiek vaikai, tiek suaugusieji. Dalis programų iki šiol tebėra kartojamos. „Žaismingos muzikos orkestro“ vardas tapo žinomas visos šalies mastu: jo pasirodymai vyko ne tik KKS, bet ir Lietuvos nacionalinės bei Kauno valstybinės filharmonijų, Tauragės kultūros centro salėse.
„Žaismingos muzikos orkestro“ 26-ji programa tęsia gabiausių Klaipėdos muzikinio ugdymo įstaigų, t. y. S. Šimkaus konservatorijos, E. Balsio menų gimnazijos, J. Kačinsko ir J. Karoso muzikos mokyklų moksleivių pasirodymo su Klaipėdos kameriniu orkestru tradiciją. Ateikite palaikyti jaunuosius talentus ir žaismingai praleisti vakarą!
 


Klausytojų dėmesiui: 
  • Renginiuose privaloma dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius (išskyrus vaikus iki 6 m., neįgalumą turinčius asmenis, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali);
  • Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). Asmenys, turintys išvardintus simptomus, į renginį nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami;
  • Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo įrašai bus naudojami Klaipėdos koncertų salės socialiniuose tinkluose ir kitose komunikacijos priemonėse. Dalyvaudami renginyje patvirtinate, kad suteikiate leidimą naudoti Jūsų atvaizdą foto ir vaizdo medžiagoje.

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti