logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Zara McFarlane

S 2023-04-30 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius

Zara McFarlane

Festivalio kvietimu pirmą sykį Lietuvoje koncertuos Zara McFarlane – viena talentingiausių ir ryškiausių šių dienų britų džiazo vokalisčių.

Britų radijo stoties „Jazz FM” du kartus geriausia šalies džiazo dainininke išrinkta atlikėja su savo grupe festivalio programoje surengs du koncertus.

Džiazą, regį, soulą, folką savo kūryboje derinanti atlikėja – jau daugiau nei dešimtmetį gerai žinoma tarptautinėje džiazo scenoje.

Iš Jamaikos kilusios artistės karjeros „krikštatėviu“ laikomas įžymus britų didžėjus ir radijo laidų vedėjas Gillesas Petersonas, padėjęs atrasti ne vieną džiazo scenos talentą.

Geriausia džiazo atlikėja ji pripažinta Jungtinėje Karalystėje vykstančiuose MOBO ir „Urban Music Awards“ apdovanojimuose. Dainininkės pasirodymai vyksta visame pasaulyje – jos koncertą Stambulo džiazo festivalis paskelbė vienu geriausių programoje. 2018-aisiais Zara pati tapo BBC jaunųjų džiazo muzikantų apdovanojimų komisijos nare.

Naujausias dainininkės albumas „Songs of An Unknown Tongue“ – įkvėptas Jamaikos, iš kurios atlikėja yra kilusi. Kaupdama įkvėpimą ir patirtis, Zara keliavo į savo protėvių gimtinę, tyrinėjo jos istoriją, ieškojo unikalių ritmų, būdingų šiai šaliai. Rezultatas – muzikinių nuotykių ir originalių garsų kupinas įrašas, dar labiau išpopuliarinęs šią dainininkę.

Daugiau informacijos interneto svetainėje www.kaunasjazz.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Zara McFarlane S 2023-04-30 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 29.00 - 49.00
Renginys Zara McFarlane
Data / Laikas S 2023-04-30 19:00
Renginio vieta Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Kaina 29.00 - 49.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~18:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Kęstučio g. 62 44304 Kaunas
festival@kaunasjazz.lt / 8-37-750145
Įmonės kodas: 135977836
PVM kodas LT359778314
Renginys Zara McFarlane
Data / Laikas S 2023-04-30 19:00
Renginio vieta Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Kaina 29.00 - 49.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą KOTRYNA JUODZEVIČIŪTĖ COLLECTIVE (Lietuva/Lithuania) KOTRYNA JUODZEVIČIŪTĖ COLLECTIVE (Lietuva/Lithuania) Jurbarko parodų ir koncertų salė (cerkvė), Jurbarkas
Pirkti bilietą JUDYTA PISARCZYK & PAWEŁ KACZMARCZYK TRIO JUDYTA PISARCZYK & PAWEŁ KACZMARCZYK TRIO Joniškio Raudonoji (Žieminė) Sinagoga, Joniškis
Pirkti bilietą Egidijus Buožis group & Cappella`A ir Zara McFarlane Egidijus Buožis group & Cappella`A ir Zara McFarlane Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
Pirkti bilietą KURT ELLING & Kauno miesto simfoninis orkestras KURT ELLING & Kauno miesto simfoninis orkestras Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti