logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

ZAZ

T 2023-06-07 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius

Prancūzų dainininkė ZAZ yra bene viena paslaptingiausių ir ryškiausių Prancūzijos scenos žvaigždžių.

Būsimoji žvaigždė mokėsi konservatorijoje, grojo smuiku, gitara, fortepijonu, dainavo chore, dalyvavo liaudies, soul, džiazo, bliuzo grupėse.

Pirmoji sėkmė atėjo su daina „Je veux“. Ji tapo metų daina daugelyje pasaulio šalių ir jaunajai dainininkei atnešė didelę šlovę. Užkimęs, jausmingas balsas sužavėjo.

Kūrybiniu ZAZ keliu ji praėjo per Japoniją, Egiptą, Kanadą, Braziliją, Maroką – buvo daug pergalių įvairiuose konkursuose ir festivaliuose, platininiai, deimantiniai diskai... Pasaulis atrado naują dainininkę, ryškią, drąsią, pasiruošusią bet kokiems kūrybiniams eksperimentams.

Galbūt nėra tokio muzikinio žanro, kuriame ZAZ neišbandytų savęs. Ne be reikalo tarp savo mėgstamų autorių ir atlikėjų ji įvardija kompozitorių Antonio Vivaldi, dainininkes – Ellą Fitzgerald, Edith Piaf ir ispaniškų, čigoniškų, arabiškų melodijų atlikėjus.

Ji dainavo didžiulėse salėse kitoje Atlanto pusėje, legendinėse Paryžiaus kavinėse, pro kurias eidavo garsūs šansonieriai, garsiosiose Londono ir Paryžiaus salėse, tapo prestižinių nacionalinių muzikos apdovanojimų savininke.

Ji išleido 5 albumus, paskutinis buvo išleistas 2021 m., o dainininkė jį pavadino „Isa », taip ją vadina draugai.  Šis diskas yra savotiškas sugrįžimas į save, į savo vidinį pasaulį.  Tai buvo apmąstymų vaisius sunkiu  pandemijos laikotarpiu visiems ir buvo pagrindas jos mėnesius trukusiam turui, kuris prasidėjo 2021 m. po priverstinės pertraukos.  Dainininkei pavyko sukurti ryškią muzikinę paletę.  Į gyvenimą „rožine spalva“ (garsioji autorės daina Edith Piaf), ZAZ pridėjo ryškiai žalią spalvą.  Ji yra aistringa aplinkos gynėja ir netgi sukūrė savo fondą.  Ji myli ir kovoja už gyvybę šioje Žemėje.  Ir dainuoja apie ją.

ZAZ savo turą pavadino „Organique Tour“. Ir tai tikrai, kaip ir jame esančios dainos, yra organiška. Žiūrovai galės pajusti unikalų dainininkės įvaizdį, atrasti naujų kūrybos krypčių, priartėti prie paslapties. Pasidalykite džiaugsmu, išgirskite senas ir naujas dainas, nusišypsokite, pakliūkite į neišspręstus prancūzės kerus.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ZAZ T 2023-06-07 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 61.50 - 96.50
Renginys ZAZ
Data / Laikas T 2023-06-07 20:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 61.50 - 96.50
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
KONCERTAS, MB
Žirmūnų g. 105 – 88, Vilnius
lithuaniacharity@gmail.com / +37069612216
Įmonės kodas: 306114615
Renginys ZAZ
Data / Laikas T 2023-06-07 20:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 61.50 - 96.50
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti