Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Žiemos rapsodija

Š 2019-01-19 16:00
Paliesiaus dvaras, Ignalina
8.50 - 21.00
Sausio 19d. dieną Paliesiaus dvare dėsis negirdėti dalykai. Dainininkė Zita Martinavičiūtė, pianistė Nijolė Baranauskaitė  ir moderatorė Irena Žilinskienė bendradarbiaudamos su kinų tenoru Weixing Ding  parengė specialią programą “Žiemos rapsodija“, kuri užburs klausytoją gražiausiomis meilės istorijomis, apglėbs nuostabios meilės muzikos sparnais, praskaidrins tamsų ir šaltą žiemos vakarą ir privers klausytojų širdis plakti vienu ritmu, nes programoje - meilės dainos: svajingos melodijos, kunkuliuojančios emocijos, aistros, ilgesys ir nusivylimai - išgyvenimai, artimi kiekvieno širdžiai.   .

Senoviniai rusų romansai, sentimentalios neapolietiškos dainos, ugninga ispaniška muzika ir populiariausios Algimanto Raudonikio dainos. Viskas apie meilę. Programos akcentas kinų baritonas Weixing Ding nustebins ir pamalonins klausytoją lietuviškas dainas atlikdamas lietuviškai! Jo jausmingai atliekama A. Raudonikio daina „Švelnumas“ ir koketiškai žaismingai interpretuojama lietuvių liaudies daina „Bernužėli nesvoliok“  nepaliks abejingų, o populiarios, stilingai dainuojamos neapolietiškos dainos perkels klausytoją į kitus kraštus.

Daugiau informacijos apie atlikėjus:
https://www.muzikusajunga.lt/nariai/zita-grigiene

Pasiklausyti:
https://www.youtube.com/watch?v=loie4rzd4jE

Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai)
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Žiemos rapsodija Š 2019-01-19 16:00 Paliesiaus dvaras, Ignalina 8.50 - 21.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~15:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
- 50 % studentams, moksleiviams, senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Dvaro g. 7, Paliesiaus kaimas Mielagėnų seniūnija Ignalina Lietuva
Organizatorius