logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

ZUCCHERO Overdose DAmore World Tour 2024

T 2024-04-17 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius

Lietuvoje koncertuos Italijos bliuzo tėvu vadinamas Zucchero

Pasaulinio garso dainų autorius ir atlikėjas Zucchero surengs išskirtinį koncertą Lietuvoje – vienintelis italų superžvaigždės pasirodymas įvyks kitų metų balandžio 17 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Svarbiausiu šalies apdovanojimu – ordinu už nuopelnus Italijos respublikai – apdovanoto atlikėjo koncertas yra įtrauktas į pasaulines Zucchero gastroles.

Vieša bilietų prekyba į Zucchero koncertą Vilniuje prasidės jau šį penktadienį (spalio 6 d.) nuo 10 val. visose Bilietai.lt kasose. Dviem dienom anksčiau, trečiadienį (spalio 4 d.), pirmieji bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai (http://bit.ly/LiveNationConcertClub).

Zucchero - „Baila (Sexy Thing)“: https://youtu.be/QRDZjj7-tOk
 

„Esu labai laimingas, kad koncertuosiu jūsų šalyje. Turiu nemažai draugų iš Lietuvos, todėl labai laukiu, kada vėl galėsiu aplankyti jūsų gražiąją šalį. Koncerte atliksiu ne tik naujas dainas, bet ir geriausius savo hitus. Iki susitikimo pavasario pradžioje“, – linkėjimus Lietuvai siunčia Zucchero.

Būsima muzikos žvaigždė, kurios tikrasis vardas Adelmo Fornaciari, vaikystėje dainavo ir grojo vargonais gimtojo kaimelio Roncocesi bažnyčioje. Būdamas 12 m., jaunuolis atrado amerikiečių bliuzą ir soul muziką. Per porą metų savarankiškai gitara išmokęs groti Otis Reddingo, Marvino Gaye ir kitų dainas, jis subūrė pirmąją grupę. Muzikantai atlikdavo ne tik žinomų žvaigždžių kūrinius, bet ir paties Adelmo, pasivadinusio Zucchero pseudonimu, dainas.

1975 m. Zucchero išvyko į Kaliforniją (JAV), kur susipažino su prodiuseriu Corrado Rustici. Pastarasis pastebėjo, kad atlikėjas yra puikus dainų autorius – netrukus Zucchero dainas atliko daugelis jaunų italų atlikėjų. Nors Zucchero sukurtos dainos skambėdavo „San Remo“ festivaliuose, pačiam atlikėjui solo karjera pradžioje sekėsi ne itin gerai. Pirmoji sėkmė muzikantą aplankė su 1986 m., išleidus albumą „Rispetto“, kuris vien Italijoje buvo nupirktas 300 tūkst. tiražu.

Dar didesnio populiarumo sulaukė 1987-aisiais išleistas albumas „Blue’s“. Įrašas tapo komerciškai sėkmingiausiu albumu Italijos istorijoje – jį įsigijo per 1,5 mln. melomanų. Šį rekordą po dvejų metų pagerino kitas Zucchero albumas „Oro Incenso & Birra“, kurio parduotų kopijų tiražas perkopė 8 mln. ribą.

Zucchero - Diamante: https://youtu.be/jlp3APIK7SA

Tarptautinį pripažinimą Zucchero pelnė surengęs pasirodymus su pačiomis ryškiausiomis muzikos žvaigždėmis: Bono iš „U2“, Ericu Claptonu, Eltonu Johnu, Joe Cockeriu, Stingu, Milesu Davisu, B.B. Kingu, Johnu Lee Hookeriu, Ennio Morricone, Stevie Ray Vaughanu, Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli, Paulu Youngu, „Queen“ ir daugeliu kitų.

Didžiausios sėkmės sulaukė italų atlikėjo daina „Senza Una Donna (Without A Woman)“. 1991 m. Zucchero įrašė naują šios baladės versiją, kurią atliko kartu su britų dainininku Paulu Youngu. Daina tapo didžiuliu hitu – pasaulyje šis singlas yra parduotas 1 mln. tiražu.

Zucchero - „Senza Una Donna (Without A Woman)“ (ft. Paul Young): https://youtu.be/V69vs8JmXYM

Išskirtinio pasirodymo Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje metu Zucchero ne tik atliks naujausius kūrinius ir garsiausias savo dainas „Diamante“, „Il Volo/My Love“, „Baila Morena“, baladę „Senza Una Donna (Without A Woman)“ ir daugelį kitų.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ZUCCHERO Overdose DAmore World Tour 2024 T 2024-04-17 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 50.50 - 70.50
Renginys ZUCCHERO Overdose DAmore World Tour 2024
Data / Laikas T 2024-04-17 20:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 50.50 - 70.50
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37068280473 / press@livenation.lt
Įmonės kodas: 302694149
PVM kodas LT100006550317
Renginys ZUCCHERO Overdose DAmore World Tour 2024
Data / Laikas T 2024-04-17 20:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 50.50 - 70.50
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Red Bull SoundClash - Justinas Jarutis prieš GJan Red Bull SoundClash - Justinas Jarutis prieš GJan Šiaulių arena, Šiauliai
Pirkti bilietą J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Sting 2024 Sting 2024 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą FIVE FINGER DEATH PUNCH FIVE FINGER DEATH PUNCH Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti