Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda | KLAIPĖDA

S 2016-12-04 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Įvykęs renginys
Didžiausias ir brangiausias miuziklas “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda”  skelbia vienintelius parodymus 2016 metais ir po jų ilgam atsisveikina su Lietuvos žiūrovais.

Prieš trejus metus sukurtas lietuviškasis miuziklas “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda” sulaukė didžiulio pasisekimo ir rado vietą žiūrovų širdyse. Miuziklo kūrėjai sako, kad be galo drąsus ir ambicingas jų projektas  įrodė, jog lietuviai gali kurti įspūdingus, pasaulinio lygio spektaklius ir sulaukti sėkmės.

Gruodžio mėnesį miuziklo parodymai didžiosiose šalies arenose vyks paskutinį kartą prieš ilgą pertrauką. “Mes kviečiame tuos, kurie dar nematė ir tuos, kurie pamilo ir nori dar kartą pamatyti, nepraleisti šios progos. Nes, atvirai pasakius, nežinome, kada vėl rodysime spektaklį Lietuvoje”, - sako jo kūrėjai.

Miuziklas ne tik pakerėjo Lietuvos publiką, bet ir sudomino užsienio agentus.

Daugiausiai „Grammy“ nominacijų laimėjusios „EastWest Studios“ (JAV) vadybininkė Candace Stewart lietuvių darbą pavadino “originaliu ir rafinuotu”. „Universal Pictures“ ir „Sony Pictures Entertainment“ kūrybos konsultantė Jody Toll  teigė, kad šis miuziklas “ištaigingas kūrinys iš nedidelės šalies” ir tvirtino, kad jis savo originaliu ir novatorišku pateikimu gali tapti tikru įkvėpimu  ir nauju vėju šalims, kuriose miuziklo tradicijos  - žymiai gilesnės nei Lietuvoje.

Po palankių užsienio ekspertų atsiliepimų svarstoma galimybė “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legendą” parodyti Vakarų Europoje ir JAV. “Norime su šia nuostabia  mūsų istorijos dalimi supažindinti žmones už Lietuvos ribų”, - sako kūrėjai.

Kupina romantikos, intrigų ir nelengvų apsisprendimų meilės istorija vyksta Lietuvoje ir Lenkijoje  XVI amžiuje. Jaunasis karalius Žygimantas Augustas į sostą sėda dar būdamas vaiku. Vienintelis žmogus, kuris gali jam patarti -  dvasinis mokytojas senasis ponas Tvardovskis. Žygimantas visiškai neatitinka jo motinos, Krokuvoje reziduojančios karalienės  Bonos Sforcos lūkesčių. Italės karalienės sprendimams  įtakos negali daryti niekas, net jos vyras – karalius Žygimantas Senasis. Jaunojo Žygimanto meilė Barborai sukelia sumaištį valstybėje. Barboros pusbrolis Radvila Juodasis ir brolis Radvila Rudasis nebežino, ar džiaugtis artėjančia karūna, ar baimintis dėl giminaitės likimo.
 
“Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legendos” kūrėjai pelnytai vadinami “svajonių komanda”. Muziką sukūrė Kipras Mašanauskas, libretą – Romas Lileikis, scenografiją – Marijus Jacovskis, kostiumus – Juozas Statkevičius. Režisierė ir choreografė - Anželika Cholina. Žygimantą Augustą įkūnija Mantas Jankavičius (vaikystėje – Benas Jankavičius), Barborą Radvilaitę – Karina Skambinė, Poną Tvardovskį – Kostas Smoriginas. Radvilas – Jeronimas Milius (Juodąjį) ir Tadas Juodsnukis (Rudąjį), karalienę Boną Sforcą – Gitana Pečkytė,  Žygimantą Senąjį – Tadas Girininkas, rūmų juokdarius – Rafailas Karpis/Mindaugas Jankauskas ir Dominykas Vaitiekūnas. Dainuoja choras “Brevis”, šoka – A.Cholinos šokio teatras.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda | KLAIPĖDA S 2016-12-04 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

"Ramirent“ klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose gali įsigyti iki 2016 10 18 imtinai

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00 val.
Trukmė: 3 val.
Vaikai įleidžiami nemokamai:  ne
Nuolaidos: nėra
Pertrauka: 1 (20 min.)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10 Klaipėda Lietuva