logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lukiškių kalėjimas 2.0 - Akli - REFLEKSIJA

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

„AKLI” Lukiškių kalėjimo scenoje!
Naujo albumo pristatymas.

Dar vienas dvigubų jėgų suvienijimas buvusio kalėjimo scenoje.

Stiprūs, agresyvūs ir kokybe augantys kaip ant mielių. Lietuviško roko scenos jaunuomenė „AKLI” pristatys antrąjį albumą „Refleksija“. Postpanko ir industrinės muzikos projektas iš Kauno, kurio muzikoje skamba nerimo, pykčio, atvirumo ir baimės temos. Jie atmerkia akis skaudiems potyriams ir mūsų pačių refleksijai. Gyva jų pasirodymo energija – pavydėtina. Bus labai įdomu pamatyti, kaip tai skambės Lukiškių kalėjime.

Scenoje prieš juos pasirodys kolegos „dadcap“. Dar vieni aršūs ir kokybiški jaunuoliai, susibūrę iš svarbiausių mūsų roko žvaigždžių – gitaras čia brazdina ir „ba.“, ir „Timid Kooky“ nariai. „dadcap“ jiems reiškia naują etapą, leidžiantį išrėkti tai, kas šiaip nutylima. Tėčio kepurėmis pasidabinę draugai siūlo specifinę muzikinę terapiją, kokios niekas nesitiki. 

Šį koncertą pristato kultūrinis judėjimas „Kalba plytos“ ir ačiū jiems už tai.
Mūsų laukia dar vienas stiprus roko įvykis, net neabejok.
Nepraleisk šio koncerto!

Vartai: 18 val.
dadcap: 19:30 val.
AKLI: 20:30 val.

https://www.facebook.com/AkliBand
https://www.facebook.com/dadcapband

Svarbi informacija

Galimybių pasas yra būtinas šio koncerto atributas. Šį pasą galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę Covid-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato. Gera žinia – Lukiškių kalėjime 2.0 įrengtas mobilus testavimo punktas. Norintys patekti į šį koncertą galės atlikti greitąjį antigeno testą Lukiškių kalėjime koncerto dieną.

www.gpasas.lt

 

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti