logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Europos centro muziejus EUROPOS PARKAS

Pr 2024-01-01 00:00 - A 2024-12-31 23:59
Europos parkas, Vilnius raj.

Muziejus priima lankytojus! Įsigiję BILIETAI.LT bilietą šiame muziejuje galėsite apsilankyti jums patogiu metu (muziejaus darbo laiku). Bilietas galios iki 2024 12 31.

Europos centro muziejus EUROPOS PARKAS – romantiškas 55 hektarų meninis kraštovaizdis, pilnas paslapties ir atradimų džiaugsmo.

Muziejuje po atviru dangumi atsigaukite visapusiškai: pasivaikščiojimas gryname ore, klausantis pušų ošimo ir paukščių balsų padės atgauti jėgas, o meno kūriniai ir kūrybinga atmosfera įkvėps, leis išsigryninti mintis ir pasvajoti.

Muziejaus istorija prasidėjo nuo devyniolikmečio skulptorius Gintaro Karoso svajonės ir užsispyrimo apleistame miške sukurti modernaus ir šiuolaikinio meno muziejų. Muziejaus tikslas – meno kalba įprasminti geografinį Europos žemyno centrą, 1989 metais nustatytą Prancūzijos Nacionalinio geografijos instituto. Meno kūriniai „įauginami“ ir „atranda“ savo harmoningą buvimą kartu su supančia gamta. Išraiškingas parko reljefas, kalvelės ir lomos, nedideli tvenkiniai kartu su meno kūriniais sudaro nedalomą visumą. Žavi geltonai žydinčios pievos pavasarį ir taurūs spalvų sąskambiai rudenio rūkuose.

Britų dienraščio „The Independent“ įtrauktas į įspūdingiausių pasaulio muziejų penkiasdešimtuką. Tarptautinio kelionių albumo „Destination Art“ pripažintas unikaliausia mūsų šalies vieta, dėl kurios verta aplankyti Lietuvą. Čia eksponuojama daugiau kaip šimtas dailės kūrinių. Tarp įvairių pasaulio šalių menininkų sukurtų skulptūrų – žymiausių šiuolaikinio meno kūrėjų M. Abakanovič (Abakanowicz), D.Openheimo (Opennheim), S. LeVito (LeWitt), B. Peper (Pepper) darbai.  Fotografijoje Solos LeVito „Dvigubo negatyvo piramidė“.

Europos parkas yra 20–30 minučių kelio nuo Vilniaus centro. Pavažiavę Žaliųjų ežerų keliu nuo Vilniaus į šiaurę, Europos parke, pateksite į meno pasaulį.

·         Net iš Pietų Afrikos vėjas atpūtė į Europos parką keistų lapų, ir tokių didžiulių, kad net ir Jūs galite pasisukti kartu...

·         Pasivaikščiosite labirinte, kuris vingiuoja žeme lyg medžio kontūru, o jo sienos iškyla iš... televizorių.

·         Įžengus į geležinį namelį skambiai pavadintą „Šviesos rūmais“, viskas aplink sužaižaruoja veidrodiniais paviršiais, o žemė po kojomis netikėtai susvyruoja.

·         Parko takeliai atveda ir iki milžiniško krėslo, tačiau nesumanykite prisėsti, tai – „Krėslas – baseinas“.

Ar žinote, kad:

·       Europos parkas yra pirmasis nevyriausybinės organizacijos muziejus Lietuvoje.

·       Europos parką 1987 metais pradėjo kurti jaunas menininkas, kuriam tuo metu buvo tik 19 metų.

·       Pirma skulptūra Europos parke pastatyta 1991 metais, tai – Europos parko simbolis

·       Europos parko dailės kūrinys 2000 metais agentūros Guinness World Records pripažintas didžiausia pasaulyje skulptūra iš televizorių.

Europos centro muziejus EUROPOS PARKAS dirba kasdien nuo 10.00 val. iki saulėlydžio. Paskutiniai lankytojai įleidžiami likus 2 val. Iki saulėlydžio, vasarą – iki 19.00 Lankymo laikas neribojamas, rekomenduojame suplanuoti 1,5 val.

Ikimokyklinio amžiaus vaikams iki 7 metų lankymas yra nemokamas.

www.europosparkas.lt      www.facebook.com/EuroposParkas

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Europos centro muziejus EUROPOS PARKAS Pr 2024-01-01 00:00 Europos parkas, Vilnius raj. 7.20 - 23.00
Renginys Europos centro muziejus EUROPOS PARKAS
Data / Laikas Pr 2024-01-01 00:00
Renginio vieta Europos parkas, Vilnius raj.
Kaina 7.20 - 23.00
Svarbi informacija

Įsigiję BILIETAI.LT bilietą šiame muziejuje galėsite apsilankyti iki 2024 12 31.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus
Amžiaus cenzas: nėra


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Europos parkas
Vilnius raj. Vilnius raj. Lietuva
Organizatorius
Europos parkas, Viešoji įstaiga
Joneikiškių k. Vilnius
hq@europosparkas.lt / 869830923
Įmonės kodas: 286113360
PVM kodas LT861133610
Renginys Europos centro muziejus EUROPOS PARKAS
Data / Laikas Pr 2024-01-01 00:00
Renginio vieta Europos parkas, Vilnius raj.
Kaina 7.20 - 23.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti