Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Apsilankymas THE ROYAL ATHLETIC CLUB sporto klubo treniruotėse ir SPA zonoje

8.00
THE ROYAL ATHLETIC CLUB –
estetika, jaukumas, kokybė, išskirtinis dėmesys JUMS
ROYAL ATHLETIC CLUB – tai išskirtinis Sporto klubas Vilniuje, įsikūręs nuostabioje vietoje – Vingio parko pašonėje. Čia rasite viską, ko reikia norint maloniai ir nuotaikingai sportuoti, o po treniruotės atsipalaiduoti: dvi modernias treniruoklių sales, aerobikos salę, sporto barą, poilsio zoną su garine pirtimi, sauna, sūkurine vonia ir tropiniais dušais.

ROYAL ATHLETIC CLUB, sporto klube laukiamas absoliučiai kiekvienas: nesvarbu nei Jūsų amžius, nei fizinis pasirengimas. Svarbiausia sąlyga: noras gyventi sveikai ir aktyviai. Be to, čia rasite ne tik treniruoklius ir erdvę sportuoti, bet ir tai, kas svarbiausia – įkvėpimą, motyvaciją, nuolatinį palaikymą ir profesionalius patarimus. Mūsų tikslas – padėti Jums pamilti sportą, mūsų credo – nesivaržyk su kitais, pralenk save vakarykštį!

Renginio nuoroda: http://www.raclub.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Reguliari kaina 11 EUR
Nuolaida 27,3%
Pasiūlymo kaina 8 EUR

Akcijos sąlygos
• Privaloma registracija kupone nurodytu telefonu;
• Kuponas galioja iki 2018 m. gruodžio 31 d.

Kontaktai
M.K.Čiurlionio g. 84A, Vilnius

Pardavime iki 2018 09 01 22:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Paslaugos teikėjas
UAB ''Athletic city''
M. K. Čiurlionio g. 84A Vilnius