Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Asmeninė, poros ar šeimos fotosesija visoje Lietuvoje

175.00
Profesionalus portretų, vestuvių ir gyvenimo būdo fotografas Redijus Photography (www.redijus.com) kviečia Jus ir Jūsų artimuosius papildyti savo fotografijų albumą išskirtinėmis, gyvomis nuotraukomis ir padovanoti kitokių patirčių. Juk fotografija – daug daugiau nei popieriaus lapas su atvaizdu. Tai istorija...

Asmeninė fotosesija - puikus būdas atskleisti ir išreikšti save, galbūt parodyti kitokią savo pusę ar būseną. Jei paskutinės Jūsų fotografijos buvo padarytos Jūsų vestuvių dieną, gal dabar kaip tik tas laikas tai pakeisti ar padovanoti šią progą tiems, kuriems metas atnaujinti fotoalbumą ir turėti atsiminimą, kokie yra būtent dabar.

Jaunimui tai gera proga įamžinti save gyvybingose, gaiviose, energingose fotografijose. Tai ypatingas ir gan greit praeinantis metas. Ir visai nesvarbu kokio stiliaus asmenybė esate. Kartu sukursime puikių ir išskirtinių portretų, kurie sustiprins pasitikėjimą savimi.

Poroms tai ne tik jaukiai ir romantiškai praleistas laikas, bet ir visam laikui įamžintos akimirkos kartu. Jūs galėsite nuspręsti kokių fotografijų norite – linksmų ir džiaugsmingų ar daugiau jausmingų, jautrių, romantiškų. O gal visko kartu?

Šeimoms tai nuostabus būdas parodyti ryšį su savo artimais ir mylimiausiais. Užfiksuotos ir išsaugotos akimirkos kasmet įgauna vis didesnę vertę.

Į šį pasiūlymą įeina:
• Fotografo konsultacija
• 2-3 valandų fotosesija ( Ne studijoje. Lauke, namuose ar kitoje pasirinktoje erdvėje)
• min. 30 pilnai sutvarkytų nuotraukų*jpeg formatu
• asmeninė galerija internete patogesniam nuotraukų dalinimuisi su artimaisiais

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio nuoroda: http://www.redijus.com

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Reguliari kaina 250 EUR
Nuolaida 30%
Pasiūlymo kaina 175 EUR

Akcijos sąlygos
• Įsigijus privaloma registracija kupone nurodytu telefonu.
• Kuponas galioja iki 2018 m. birželio 30 d.

Pardavime iki 2018 05 01 22:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.
Paslaugos teikėjas