Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

CELIULITĄ GYDANTIS PROCEDŪRŲ KOMPLEKSAS GROŽIO NAMUOSE MADONNA-M VILNIUJE

66.00
Tik 66 eur už 105 eur vertės efektingą celiulito naikinimo procedūrą RF ir kavitaciniu lazeriu Vilniuje Grožio namuose MADONNA M

Giliai mūsų pasąmonėje glūdi natūralus gamtos šauksmas išsirinkti sveiką tėvą savo palikuonims. O sveikatos nenurodo nei akys, nei intelektas. Fizinę kiekvienos moters būklę pirmiausia parodo jos... užpakaliukas! Mokslininkai nustatė, kad santykis tarp moters liemens ir klubų evoliucijos duotas riboženklis kiekvienam stipriosios lyties atstovui. Taigi nereikia piktintis kad dauguma vyrų atkreipia dėmesį būtent į šias moters kūno dalis.

Verta dėmesio, nes:
• Tai riebalų nusiurbimas be operacijos!
• Tik be jokio skausmo ir randų.
• Veikia  RF lazerio energija ir ultragarso bangomis, todėl visiškai saugu naudoti.
• Paveikia net tas riebalų sankaupas, kurių neištirpdo jokios dietos ir priemonės.
• Rezultatas: Sumažėja šlaunų ir užpakaliuko  apimtis + oda tampa elastingesnė, strangresnė + panaikinamas celiulitas = Labiau patinkate sau + Sulaukiate susižavėjimo kupinų žvilgsnių!

Jau senovės graikai turėjo savo estetinį seksualinį požiūrį į moters kojas ir užpakaliuką: o tų, kurių užpakaliukas išsiskyrė grožiu, buvo laikomos dievų siųstos. Tuo tarpu Namibijoje buvo statomos šventyklos, skirtos užpakaliui. Kiekvienoje šventovėje stovėjo židinys, susidedantis iš dviejų pusrutulių.
Tai tik keli pavyzdžiai rodantys kokios svarbios šio dalys buvo ir liko, tačiau ką daryti jeigu motulė gamta pagailėjo tobulų formų ir šlaunis bei užpakaliuką bjauroja celiutio žymės, o talija "pasipuošusi" nereikalingais riebalų kalneliais? Nieko baisaus - XXI amžius siūlo mokslinę išeitį kovai su celiulitu, tai kavitacija! Tik pusvalandis ir pastebėsite efektą prilygstantį prilygstančią riebalų nusiurbimo operacijai, tačiau be jokio skausmo ir randų

Kodėl tai veikia?
Puikių rezultatų celiulito gydymui pasiekiama dėl ypač veiksmingų  RF lazerio šiluminės energijos riebalų skaidymo bei kavitacinio lazerio skleidžiamų 25 kH dažnio impulsų, kurie suskaldo riebalų ląsteles norimoje vietoje ir sutraukia celiulito pažeistas odos ląsteles. Tada, geriant daug vandens ir judant, suskaidytos riebalų ląstelės pasišalina per organizmo limfos sistemą.

Kaip atliekama procedūra?
1. kūno oda patepama specialiu geliu;
2. kūno oda 12 min. veikiama RF ir 12 min veikiama  kavitaciniu lazeriu;
Ar procedūra tiks man?
Procedūra rekomenduojama visiems, pavargusiems nuo neefektingų dietų ir norintiems visam laikui atsikratyti celiulito ant šlaunų bei užpakaliuko  bei nereikalingų riebaliukų sankaupų. Procedūra visiškai neskausminga ir nedirginanti odos, taigi tiks ir labai jautrioms damoms.

Stangrinamasis  poveikis šlaunims pastebimas jau po pirmos procedūros, po kiekvienos procedūros sumažėja celiulitas palaipsniui, siekiantiems puikių ir ilgalaikių rezultatų rekomenduojama atlikti 6-12 procedūrų. Procedūrų laikotarpiu yra būtinas sportas arba/ir masažas. Tai labai sustiprina lazerinių procedūrų rezultatus.
Procedūra nerekomenduojama žmonėms, sergantiems vėžiu, diabetu, epilepsija, turintiems dirbtinę širdį bei krūtų silikoninius implantus, maitinančioms ir besilaukiančioms moterims.

Akcijos sąlygos
• Kuponas galioja vienai  RF lazerio ir lazerinės kavitacijos procedūrai;
• Kuponu naudotis gali tik vienas asmuo;
• Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų;
• Užsiregistravus ir neatvykus paskirtu laiku ( nepranešus prieš 24 val.), kuponas bus laikomas panaudotu.
• Registracija Vilniuje 8 699 77429;
• Kuponas galioja 2019 m. kovo 31 d.

Kontaktai
GROŽIO NAMAI „MADONNA-M“, Kazio Ulvydo gt. 11A, Vilnius,

Renginio nuoroda: http://www.groziopaslaugos.eu

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Reguliari kaina 105 EUR
Nuolaida 35%
Pasiūlymo kaina 66 EUR

Akcijos sąlygos
• Kuponas galioja vienai  RF lazerio ir lazerinės kavitacijos procedūrai;
• Kuponu naudotis gali tik vienas asmuo;
• Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų;
• Užsiregistravus ir neatvykus paskirtu laiku ( nepranešus prieš 24 val.), kuponas bus laikomas panaudotu.
• Įsigijus kuponą privaloma registracija kupone nurodytu telefonu;
• Kuponas galioja 2019 m. kovo 31 d.


Kontaktai
GROŽIO NAMAI „MADONNA-M“, Kazio Ulvydo gt. 11A, Vilnius,

Pardavime iki 2018 12 31 22:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.
Paslaugos teikėjas
UAB BEAUTY EXPERTS
K. Ulvydo g. 11 Vilnius