Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Express manikiūras su lakavimu NULUPAMU NAGŲ LAKU (STRIP LAKAS)

9.00
Tai pirmasis pasaulyje nagų lakas nereikalaujantis valymo priemonių. Užkabinus ir švelniai nulupus laką, nago plokštelė lieka nepažeista.

Prieš lakuojant, natūralus nagas tiesiog švelniai nupoliruojamas, jo nepažeidžiant !

Šis lakas išlieka 10 ar net daugiau dienų, yra atsparus įbrėžimams, netrūkinėja, yra skaistaus blizgesio. Lakas išdžiūna vos per 60s LED įrenginyje.

Akinantys nagai kiekvienai progai – atraskite sau mėgstamą spalvą iš Alessandro  spalvų paletės, kurios gali būti nulupamos, kada tik panorėsite. 

Procedūros eiga: rankų dezinfekcija; sulyginamas nagų ilgis; nagams suteikiama forma; atstumdomos ir sutvarkomos odelės; nagų plokštelės nupoliruojamos, nuriebalinamos ir padengiamos specialiu sluoksniu; 60s rankos laikomos specialioje LED lempos šviesoje; nagai padengiami STRIP laku Jūsų pasirinkta spalva;  60s rankos laikomos specialioje LED lempos šviesoje; po to nagai padengiami apsauginiu sluoksniu ir vėl  60s rankos laikomos specialioje LED lempos šviesoje; rankos ištepamos kremu.

Procedūros trukmė iki 60 min.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Reguliari kaina 12 EUR
Nuolaida 25%
Pasiūlymo kaina 9 EUR

Akcijos sąlygos
• Privaloma registracija kupone nurodytu telefonu;
• Kuponas galioja iki 2018 m. birželio 30 d.

Kontaktai
"BLINK" grožio studija
Žygimantų g. 14, Vilnius
www.blinkstudija.lt

Pardavime iki 2018 05 01 23:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Paslaugos teikėjas
Daiva Tamulevičienė
Žygimantų g. 14 Vilnius