Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

HIGIENINIS MANIKIŪRAS SU ŠILKO IR STIKLO PLUOŠTO GELIO LAKAVIMU SILPNIEMS, LŪŽINĖJANTIEMS NAGAMS SUTVIRTINTI

14.00
Šilko ir tiklo pluošto gelis skirtas ploniems, lūžinėjantiems, sluoksniuojantiems nagams sutvirtinti. Puikus pasirinkimas norinčioms atsiauginti savo natūralius nagus. Šis gelis sutvirtina nagą, suteikia norimą taisyklingą formą ir prailgina nagą iki 3 mm., yra itin blizgus. Nagai įgauna sveikų nagų efektą. Išdžiūsta LED įrenginyje. Norint spalvų - ant šio gelio galima atlikti gelinį lakavimą su pasirinkta spalva (už papildomą kainą). Gelinis lakavimas ant šio šilko ir stiklo pluošto gelio neskilinėja ir neatšoksta.  Tobulas pasirinkimas toms, kurioms nesilaiko gelinis lakavimas !
 
Procedūros eiga: rankų dezinfekcija; sulyginamas nagų ilgis; nagams suteikiama forma; tepamas odelių minkštiklis, rankos mirkomosvonelėje, atstumdomos ir sutvarkomos odelės; nagai paruošiami dengimui šilko ir stiklo pluošto geliui.

Procedūros trukmė apie 1.5 val.

Renginio nuoroda: http://www.blinkstudija.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Reguliari kaina 18 EUR
Nuolaida 22%
Pasiūlymo kaina 14 EUR

Akcijos sąlygos
• Įsigijus privaloma registracija kupone nurodytu telefonu.
• Kuponas galioja iki 2018 m. spalio 12 dienos.

Kontaktai
BLINK GROŽIO STUDIJA
Žygimantų g. 14, Vilnius
El. paštas: blinkstudija@gmail.com arba  www.blinkstudija.lt

Pardavime iki 2018 09 01 22:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Paslaugos teikėjas
Daiva Tamulevičienė
Žygimantų g. 14 Vilnius