Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Kirpimas karštomis žirklėmis

18.00
Kirpimas karštomis žirklėmis Vilniuje

Pavargote kovoti su išsišakojusiais plaukų galiukais? Neveikia nei plaukų kaukės, nei kondicionieriai, nei kitos plaukų priežiūros priemonės?

Apsilankymo metu Jūsų laukia :

- konsultacija;

- plaukai išplaunami šampūnu;

- uždedama aukštos kokybės lepinanti, giliai veikianti, intensyviai drėkinanti plaukų kaukė;

- plaukai kerpami karštomis žirklėmis;

- džiovinimas džiovintuvu;

apie KIRPIMĄ KARŠTOMIS ŽIRKLĖMIS

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad karštų plaukų kirpimo žirklių sistema beveik šimtu procentų garantuoja akivaizdžiai pastebimą plauko būklės pagerėjimą. Plaukus kerpant KARŠTOMIS ŽIRKLĖMIS, jie yra užlydomi pjovimo vietoje, todėl beveik neskilinėja, nelūžinėja, atrodo kur kas sveikiau ir elastingiau. Ką tik išaugusio jauno plauko struktūra visai tokia pati – pats galiukas yra uždaras, o plaukas apsaugotas nuo kenksmingų išorinių veiksnių. Toks jis išlieka iki pirmojo kirpimo: jeigu kirpimo metu naudojamos paprastos žirklės, plauko pjovimo vieta paliekama atvira ir todėl ypač pažeidžiama. Apsikirpus karštomis žirklėmis, sugrįžti į kirpyklą tenka kur kas rečiau, o ir plaukai auga greičiau. Šis būdas ypatingai rekomenduojamas moterims, siekiančioms atsiauginti plaukus ar vargstančioms su nuolat išsišakojančiais plaukų galiukais.

Po pirmojo kirpimo karštų žirklių sistema galima tikėtis maždaug 60proc. veiksmingumo. Kiekvieno žmogaus plauko struktūra ir plauko ilgis skirtingas, todėl kirpėja negali garantuoti pačio geriausio rezultato, tačiau jis pasiekiamas jau po kelių kirpimų. Po pirmojo kirpimo pastebėsite, kad plaukai tapo kur kas puresni ir elastingesni, akivaizdus „tankių plaukų“ efektas.

KIRPIMAS KARŠTOMIS ŽIRKLĖMIS panaikina ilgų plaukų pagrindinę problemą, taigi plaukai toliau nesausėja ir nesišakoja. Plaukų galiukų uždarymas ilgam laikui užkerta kelią plaukų plonėjimui. Plaukų galiukai tampa švelnūs ir stiprūs.

Plaukų uždarymas mažina trapumą ir plaukų lūžinejimą. Plaukai augs greičiau ir bus sveikesni. Klientas jaus tą šviežų, ką tik iš salono, jausmą dar keletą savaičių.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Reguliari kaina 35 EUR
Nuolaida 42%
Pasiūlymo kaina 18 EUR

Akcijos sąlygos
  • Kuponas galioja vienai  kirpimo karštomis žirklėmis procedūrai;
  • Kuponu naudotis gali tik vienas asmuo;
  • Vienas asmuo gali įsigyti neribotą kiekį kuponų;
  • Užsiregistravus ir neatvykus paskirtu laiku ( nepranešus prieš 24 val.), kuponas bus laikomas panaudotu;
  • Privaloma registracija kupone nurodytu telefonu;
  • Kuponas galioja iki 2018.11.30
Kontaktai
Madonna M
K. Ulvydo 11A, Vilnius

Pardavime iki 2018 09 30  23:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Paslaugos teikėjas
Vaiva Grigonė
Riešės g. 19 Vilnius