Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Liekninanti Procedūra su VacuFit aparatu

6.00
GROŽIO GALERIJA DAILIOS

Gedimino g. 34, Kaunas
Mob.tel. 8 626 00564
www.dailios.lt

Metams bėgant žmogaus organizme, ypač jeigu nesilaikoma pačių elementariausių sveiko gyvenimo būdo taisyklių, sutrinka įvairios gyvybinės sistemos.

Arterijose ir venose cirkuliuoja 20% kūne esančio kraujo. Kiti 80% kraujo randasi smulkiausiose kraujagyslėse - arteriolėse ir venulėse. Pirmiausia nustoja funkcionuoti būtent jos. Metabolizmo produktai nebepašalinami iš organizmo ir prasideda jų kaupimasis minkštuosiuose audiniuose. Organizmas “užsiteršia”. Labai pavojinga, kai šios kraujagyslės nustoja funkcionuoti, nes sustoja ir normali organų veikla.

Teršalų šalinimas iš minkštųjų audinių labai sudėtingas procesas, o vakuuminės terapijos dėka tai atliekama kuo puikiausiai. Vakuumas sudaro unikalias sąlygas dozuotai išsiplėsti paviršiniams ir giluminiams kūno skysčių tekėjimo kanalams. Taip labai aktyviai mankštinami limfos ir kraujo takai ir “pažadinami” jau nebedirbantys odos kraujo kapiliarai. Suaktyvinama tarpląstelinių skysčių cirkuliacija. Tokiu būdu pagreitėja kraujo, limfos ir tarpląstelinių skysčių cirkuliavimas ne tik odoje, bet ir giluminiuose audiniuose, sausgyslių struktūrose, o kartu ir refleksiškai su jomis surištuose vidaus organuose. Tada atsiranda galimybė iš organizmo pašalinti nuodingus medžiagų apykaitos produktus. Kai apykaita normalizuojasi, suaktyvėja ir organų veikla. Su šlapimu ir prakaitu sparčiai pradeda šalintis metabolizmo produktai iš kūno. Atsiradęs odos niežėjimas parodo, kad per atsivėrusias poras prasidėjo toksinų šalinimas. Kas svarbiausia, tam nereikia naudoti jokių vaistinių medžiagų. Tradicinėje gydymo sistemoje naudojamos vaistinės medžiagos tik labiau užteršia visas organizmo sistemas. Gydant vieną organą pašaliniais vaistų poveikiais pažeidžiami daugybė kitų ir taip be galo ir be teigiamo efekto.

Po procedūrų kurso Vacu Fit kapsulėje:
  • svorio sumažėjimas net iki 12 kg
  • celiulito sumažėjimą arba visišką išnykimą pastebi apie 80% vartotojų
  • vidutinis kūno apimties sumažėjimas nuo 8 iki 20 cm
Laikantis normalaus gyvenimo režimo – rezultatas ilgalaikis!

Liekninamoji kapsulė Vacu Fit – tai pasivaikščiojimas takeliu, patalpintu specialioje kapsulėje su vakuumu ar infraraudonaisiais spinduliais.

Procedūros – treniruotės metu Vacu fit kapsulėje ženkliai pagerėja kraujotaka ir paspartinamas riebalų deginimas.

Dėl pagerėjusios kraujotakos pratimų metu, greičiau pasisavinamos riebiosios rūgštys, kurios raumeninio audinio oksidacijos proceso metu yra perdirbamos į anglies dioksidą bei vandenį, ir pašalinamos iš organizmo.

Liekninamoji kapsulė Vacu Fit – tai puiki išeitis be griežtų dietų ir sunkių fizinių pratimų greitai atsikratyti riebalų pilvo, liemens, klubų, ir šlaunų srityse be šalutinių poveikių.

Tyrimai parodė, kad Vacu Fit kapsulėje, kai vidutinis ėjimo greitis yra 4 km / v ir palenkimo kampas – 10%, sunaudojama iki 5 kartų daugiau kalorijų, nei galima sudeginti per tradicinę 30min. treniruotę bėgimo takelyje.

Infraraudonieji spinduliai

Infraraudonųjų spindulių energiją absorbuoja žmogaus ląstelės, kas sukelia fizinį reiškinį, vadinamą „rezonansu“. Tokiu būdu ląstelių veikla akimirksniu yra suaktyvinama, ko pasiekoje pagerėja kraujo apytaka, padidėja deguonies lygis kraujo ląstelėse, pagreitėja medžiagų apykaita – atsiranda daugiau energijos.

Infraraudonųjų spindulių bangos yra geras pagalbininkas lieknėjant. Šios bangos pagreitina medžiagų apykaitą gyvybiškai svarbiuose organuose ir endokrininėse liaukose, kas lemia didelį kalorijų praradimą. Toksinai ir kitos žalingos medžiagos yra pašalinamos iš organizmo per odą gausaus prakaitavimo metu.

Infraraudonieji spinduliai padidina širdies ritmą ir kraujo apytaką, kas yra svarbu palaikant kiekvieno sveikatą. Širdies ritmas padidėja, kada daugiau kraujo perduodama iš vidinių organų link galūnių, nedidinant kraujospūdžio.

Vakuumas

Vakuumas suaktyvina limfos apytaką, skatina odos ir poodžio mikrocirkuliaciją, padidina leukocitų kiekį kraujyje. Dėl geresnio deguonės tiekimo suminkštėja audiniai, maitinami gilesnieji odos sluoksniai. Oda atjaunėja, tampa elastingesnė ir lygesnė, pagražėja spalva

Efektyvaus gydymo paslaptis – vakuumas, kuris pagreitina riebalų deginimo procesą. Kurso metu naudojamas vakuumas pagerina kraujotaką tose vietose, kuriose kaupiasi didžiausia riebalų dalis – šlaunyse, sėdmenyse, juosmenyje, ant pilvo ir odoje. Proceso metu naudojamas slėgis pagerina limfos cirkuliaciją ir pašalina skysčių perteklių. Vakuumas išlygina odą, padidina jos stangrumą ir sumažina nepageidaujamą riebalų kiekį. Vakuumas gydo net įsisenėjusį celiulitą, mažina audinių patinimą, randus, likusius po įvairių operacijų, nukarusius odos sluoksnius, likusius po nėštumo. Po procedūros, dėl suintensyvėjusios kraujotakos, įvairūs kremai ar kaukės žymiai geriau įsisavinami.

Vacufit – saugus aparatas, vis dėlto žmonės, turintys  rimtas ligas turėtų būti atsargūs, bei apdairūs.

Rekomenduojame Vacufit naudoti 3-4 kartus per savaitę, kol pasieksite norimus rezultatus.
Reguliari sesija 30 min.

Renginio nuoroda: http://www.dailios.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Svarbi informacija

Reguliari kaina 12 EUR
Nuolaida 50%
Pasiūlymo kaina 6 EUR

Akcijos sąlygos
  • Kuponas galioja vienai  procedūrai
  • Būtina išankstinė registracija kupone nurodytu telefonu
  • Kuponas galioja gegužės 30 d.
Kontaktai

GROŽIO GALERIJA DAILIOS
Gedimino g. 34, Kaunas
www.dailios.lt

Pardavime iki 2019 05 30 22:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Paslaugos teikėjas
UAB DALIKĖ
Apuolės g. 88 Kaunas