Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Poilsis viloje ''Dubgiris'' ant ežero kranto - apartamentai dviems

Sekantis kuponas galėtų būti Prabangus poilsis viloje ant ežero kranto.
Vienos nakvynės poilsis prabangioje ir stilingoje Viloje "Dubgiris" ant ežero kranto. Komfortiškai viešnagei bus paruošti prabangūs ir erdvūs apartamentai (galėsite rinktis su balkonu arba terasa). Apartamentuose – miegamasis su dvigule, plačia lova, svetainė ir virtuvė. Jaukų vakarą galėsite praleisti mėgaudamiesi židinio ugnimi arba sėdėdami savo privačioje terasoje ir klausydamiesi pačių įspūdingiausių paukščių giedamų giesmių. Numeriuose įrengti itin erdvūs vonios kambariai (rankšluosčiai, plaukų džiovintuvas, kt.). Čia rasite seifą, TV, kondicionierių, Wi-Fi. Po patogios nakvynės, ryte Jūsų lauks sotūs ir gardūs pusryčiais vilos Pobūvinėje (restorane) arba pusryčius galėsite užsisakyti į apartamentus (už papildomą mokestį).

Už papildomą mokestį galėsite pasimėgauti SPA ir pirčių malonumais. Nemokamai galėsite naudotis sporto aikštynu (krepšinio ir tinklinio aikštelės, stalo tenisas, badmintonas, smiginis). Pasivažinėti dviračiais po apylinkes (2 val. nemokamai) ar paplaukioti valtimi nuostabaus grožio Plinkšių ežeru (2 val. nemokamai). Vilos teritorijoje įrengta saugi, įdomi ir moderni vaikų žaidimo aikštelė. Viešbučio svečiams leidžiama žvejoti gausiai įžuvintame tvenkinyje ir pasigauti žuvies savo ir šeimos vakarienei!

Atvykimas nuo 14 val., išvykimas iki 12 val. Dovanų čekis galioja 2 asmenims su pusryčiais. Už kiekvieną papildomą asmenį imamas papildomas mokestis. Su naminiais gyvūnais svečiai nepriimami.

Renginio nuoroda: http://www.facebook.com/Vila-Dubgiris-319256888159718/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Reguliari kaina 100 EUR
Nuolaida 30%
Pasiūlymo kaina 70 EUR

Akcijos sąlygos
• Įsigijus privaloma registracija kupone nurodytu telefonu.
• Kuponas galioja iki 2018 m. gruodžio 21 dienos.
• Atvykimas nuo 14 val., išvykimas iki 12 val.
• Dovanų čekis galioja 2 asmenims su pusryčiais.
• Už kiekvieną papildomą asmenį imamas papildomas mokestis.
• Su naminiais gyvūnais svečiai nepriimami.
• Kuponai negalioja 2018 m. gruodžio 22- 31 dienomis.

Kontaktai
UAB "DUBGIRIS"
Pušynės g. 28, Uikių k., Sedos sen., Mažeikių r.
El. paštas: admin@dubgiris.lt arba www.dubgiris.lt

Pardavime iki 2018 08 15 23:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Paslaugos teikėjas
UAB ''DUBGIRIS"
Pušynės g. 28 Mažeikiai