Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Raumenis atpalaiduojantis viso kūno masažas ''Restart''

20.00
„Masažo klinika" Tai medicinos įstaiga, sėkmingai gyvuojanti jau 7 metus. Šioje klinikoje dirba tik medicininį išsilavinimą turintys specialistai, o visos procedūros atliekamos su profesionalia kosmetika. Klinikoje atliekamos ne tik gydomosios, bet ir estetinės grožio procedūros, o gausus masažų bei procedūrų veidui ir kūnui pasirinkimas tikrai užtikrins, kad iš klinikos išeisite dailūs, laimingi ir pasitikintys savimi!

Tai relaksacinis atpalaiduojantis masažas. Kompiuteryje paspaudę "restart" mygtuką, mes jį perkrauname ir pariuošiame tolimesniam darbui. Save ir savo organizmą dažnai pamirštame. Tam, kad toliau produktyviai dirbtume, mums reikia poilsio.

Šis masažas tarsi žmogų perkrauna iš naujo. "Restart" masažas yra nei gilus, nei labai švelnus, bet įtakoja visas mūsų organizmo sistemas. Šis masažas veikia nervų, skysčių, raumenų sistemas. Masažas atliekamas lėtai, bet giliai iki skausmo, Tačiau masažas nesuteiks žmogui skausmo, jis suteiks malonumą. Malonus prisilietimas leis atsipalaiduoti Jūsų kūnui, nervų sistemai, psichikai. Jūs pajusite gerą, gilų poilsį, tai ko mums dažnai ir trūksta.

Tai gilus, relaksuojantis masažas, kurio pagrindą sudaro 3 chiromasažo technikos:

neurosedatyvinė - atpalaiduoja ir nuramina nervų sistemą.
hemo-limfodrenažinė - pagerina kraujo ir limfos nutekėjimą, skysčių išvedimą.
miorelaksuojanti - atpalaiduoja raumenų įtampą, relaksuoja raumenų sistemą.
Įvairūs judesių atlikimo variantai ir junginiai leidžia individualizuoti kiekvieną masažo seansą. Pagrindinis dėmesys skiriamas raumenų atpalaidavimui, elastingumui didinti, streso pašalinimui iš kūno. Šis masažas turi didžiausią judesių įvairovę.
Restart masažas tinka esant ilgalaikiam ar nuolatiniam stresui, chroniškam nuovargiui. Jis ne tik veiksmingai pašalina bendrą kūno įtampą, bet ir ypatingai giliai atpalaiduoja raumenis - nuima spazmus, įtampą, skausmą bei nuovargį.

Masažo negalima daryti esant:

• pakilusiai kūno temperatūrai, ūmiems uždegimams
• pūliniams kūno paviršiuje, odos bėrimams, daugybinėms karpoms
• polinkiui į kraujosruvas (mėlynės)
• moterims menstruacijų, nėštumo metu, maitinimo metu

Masažo trukmė: 50 minučių.

"Restart" masažas ne tik malonumas, bet didžiulė nauda sveikatai. Štai ko neabejotinai nusipelno kūnas už visus darbus!
 

Renginio nuoroda: http://www.masazoklinika.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Reguliari kaina 39 EUR
Nuolaida 48%
Pasiūlymo kaina 20 EUR

Akcijos sąlygos
• Privaloma registracija kupone nurodytu telefonu arba internetu prieš 2 savaites.
• Jei negalite atvykti Jums paskirtu laiku, labai prašytume prieš 24 val. informuoti telefonu arba el. paštu: masazo.klinika.info@gmail.com esant galimybei Jums bus paskirtas kitas patogus artimiausias vizito laikas.
• Neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros darbuotojų prieš 24 val., kito vizito metu, tiems, kurie turi įsigiję paslaugą, abonementą ar kuponą paslaugai į kurią neatvyksta, bus laikomi panaudotais.
• Kuponas galioja iki 2018 m. spalio 18 d.

Kontaktai
UAB MASAŽO KLINIKA
masazo.klinika.info@gmail.com arba www.masazoklinika.lt
S. Žukausko g. 21, Vilnius  I - V – 8:00–21:00 val., VI – 8:00 – 16:00 val.

Pardavime iki 2018 08 01 23:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Paslaugos teikėjas
UAB MASAŽO KLINIKA
S. Žukausko g. 21 Vilnius