Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''RYTIETIŠKAS RYTAS'' terapija su aromatinėmis ryžių pintomis + alginatinė veido kaukė su arabiškos kavos ekstraktais

23.00
Trukmė: 1h 20min

„Rytai“ atliekamas su specialiais ryžių ryšulėliais ir žolelėmis, kurios turi gydomųjų savybių. Ypač tinka įsitempus raumenims ar šaltuoju sezonu. Rytai terapija atliekama su rytietišku masažo aliejumi, kurio sudėtyje yra saldžiųjų migdolų, laimo ir šalavijų aliejaus. Jis apsaugo odą nuo priešlaikinio senėjimo požymių, pašalia skausmus, pamaitina ir atgaivins Jūsų odą. Procedūros metu ne tik atpalaiduojami įtempti raumenys, pagerinama medžiagų apykaita, bet ir sustiprinamas imunitetas, gerinama nuotaika ir energingumas.

Modeliuojanti alginatinė veido kaukė su arabiškos kavos ekstraktais. Natūralios medžiagos suteikia šiai kaukei minkštinančių, tonizuojančių ir antioksiduojančių savybių. Kavos ekstraktas skaido riebalus ir turi limfodrenažinį poveikį. Jo dėka oda sustangrinama ir stimuliuojama kraujo apytaka. Kofeinas yra stiprus antioksidantas, naikinantis laisvuosius radikalus. Oda tampa ypač gaivi.

Renginio nuoroda: http://www.familiasana.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Reguliari kaina 46 EUR
Nuolaida 50%
Pasiūlymo kaina 23EUR

Akcijos sąlygos
• Privaloma registracija kupone nurodytu telefonu;
• Kuponas galioja iki 2018.09.30

Kontaktai
J. Janonio g. 14, Klaipėda,  FAMILIA SANA, 8 606 94740, seimos.sveikata@gmail.com, registracijos laikas — 10.00—16.30 val., centro darbo laikas – I-V – 10.00—21.00

Pardavime iki 2018 09 01  23:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Paslaugos teikėjas
MB ''FAMILIA SANA''
J. Janonio g. 14 Klaipėda