Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Skulptūrinis kūno masažas + dovana: 15 min. masažas pasirinktinai

30.00
Skulptūrinis kūno masažas + dovana: 15 min .masažas pasirinktinai: veido, rankų plaštakų arba kojų pėdų.  1 val. 15 min. (60 min.+15 min.)

Skulptūrinis masažas - efektyviausias būdas, siekiant atsikratyti antsvorio, grąžinti odai elastingumą ir stangrumą, patempti raumenis, padailinti kūno siluetą pašalinti skysčių perteklius ir celiulito požymius.

Idealiai tinka norinčioms numesti svorio po gimdymo bei susigrąžinti dailias kūno formas. Teigiamai veikia imuninę sistemą, gerina nuotaiką ir suteikia energijos bei lengvumo jausmą. Masažo metu yra aktyviai mankštinamas ir mažinamas poodinis riebalinis sluoksnis, veikiamas raumeninis audinys, bei stangrinama oda.

Yra išjudinamos užsistovėjusios riebalų bei vandens sankaupos, pagerėja kraujo ir limfos cirkuliacija. Masažas atstato pavargusius raumenis bei stiprina juos. Po modeliuojančio masažo oda tampa elastingesnė, skaistesnė ir lygesnė.

Masažus atlieka kvalifikuotas masažuotojas turintis medicininį išsilavinimą, didelę praktinę patirtį bei gilias anatomines žinias. Švelnios, šiltos ir stiprios rankos grąžins jums sveikatą ir gyvenimo džiaugsmą
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Reguliari kaina 55 EUR
Nuolaida 45%
Pasiūlymo kaina 30 EUR

Akcijos sąlygos
• Privaloma registracija kupone nurodytu telefonu;
• Kuponas galioja iki 2018 m. gegužės 31 d.

Kontaktai
"Didlaukio klinika". Adresas: Didlaukio g.80, Baltupiai, Vilnius  
Darbo laikas: I – V – 9.00 – 19.00
                      VI –     9.00 – 15.00  
El. p. adresas:  info@didlaukioklinika.lt                                                                                       
Tel. nr.:   867  18 18 40

Pardavime iki 2018 05 01 22:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Paslaugos teikėjas
UAB Soriva
P. Smuglevičiaus g. 53 Vilnius
Įmonės kodas 123003864
PVM kodas LT230038610