Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šuns kirpimas, maudymas ir šukavimas Mon Ami šunų ir kačių kirpykloje Vilniuje

14.00
Kuponas galioja šunims iki 4 kg kirpimui. Kirpimas trunka iki 2 val. Jei šuo stipriai susivėlęs, už sąvėlų iššukavimą reikės papildomai primokėti 2-3 eur. Gyvūnai nemigdomi. Būtina išankstinė registracija telefonu +370 60956389, nurodant kupono kodą, užsiregistravus ir neatvykus procedūrai kuponas bus laikomas panaudotu, jei apie neatvykimą informuosite vėliau negu prieš 5 valandas.

Pasinaudojus pasiūlymu, Jūsu augintiniu su meile pasirūpins ilgametę patirtį turinčios kirpėjos. Atliekamos bus šios procedūros: maudymas, naudojant profesionalią kosmetiką, šukavimas, kirpimas pagal standartą arba šeimininko reikalavimą, nagų kirpimas, bei ausyčių valymas. Visi darbo įrankiai yra kruopščiai dezinfekujami. Agresyvių bei turinčių parazitų gyvūnų nepriimame. Mūsų tikslas yra nepriekaištinga gyvūno išvaizda, bei patenkintas jo šeimininkas. Pažadame, kad dar ne kartą norėsite pas mus sugrįžti!

Renginio nuoroda: http://www.monami.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Reguliari kaina 20 EUR
Nuolaida 30%
Pasiūlymo kaina 14 EUR

Akcijos sąlygos
• Privaloma registracija kupone nurodytu telefonu;
• Kuponas galioja iki 2018 m. balandžio 26 d.

Kontaktai
Rygos g. 44, Vilnius, Mon Ami šunų ir kačių kirpykla, darbo laikas: I-V 10-19h, VI 10-16h, VII nedirbame (dėl darbo laiko taikomos išimtys)

Pardavime iki 2018 03 26 22:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Paslaugos teikėjas
Alicija Magun
Rygos g. 44 Vilnius