Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Trys Plastiniai veido - kaklo - dekolte masažai (3 masažų kursas)

Plastinis veido masažas gali padėti spręsti daugybę problemų: sumažėjusio odos tonuso, “išplaukusio” veido ovalo, suglebusios odos, tamsių ratilų po akimis, sutrikusios limfos, kraujotakos, odos sausumo ir kt.  Pasimėgaukite veido masažu ir džiaukitės neįtikėtinais rezultatais jau po pirmo karto.

Eiga:
Konsultacija      
Demakiažas                                                                                                                                                                                                                                                             Veido, kaklo, dekolte masažas (30 min.)
Nuprausimas
Tonikas
Kremas (pagal Jūsų veido odą)

Indikacijos (ypač tinka, kai, )  - dvigubas pagurklis, mimikos raumenų atonija, gravitacinis senėjimas, žemas odos turgoras. Kontraindikacijos - odos uždegimai, daugybiniai apgamai, virusinės ligos, grybeliniai susirgimai bendri negalavimai. Pirmuosius Tris masažus (trukmė 30 min) masažus siūlome atlikti savaitės eigoje.
Rekomenduojama 10 masažų kursas.

Renginio nuoroda: http://www.dailios.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Reguliari kaina 75 EUR
Nuolaida 40%
Pasiūlymo kaina 45 EUR

Akcijos sąlygos
  • Būtina išankstinė registracija kupone nurodytu telefonu;
  • Kuponas galioja iki 2018 m. spalio 30 dienos;

Kontaktai
GROŽIO GALERIJA DAILIOS
Gedimino g. 34, Kaunas
www.dailios.lt arba info.dailios@gmail.com

Pardavime iki 2018  08 15  22:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Paslaugos teikėjas
UAB DALIKĖ
Apuolės g. 88 Kaunas