Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Viso kūno masažas ''PRISILIETIMO MAGIJA''

25.00
Profesionalūs masažai ir SPA ritualai – geriausias pasirinkimas ieškantiems malonaus, gilaus ir jėgas grąžinančio atsipalaidavimo būdo! Tegul rutina, nuovargis ir įtampa pasišalina – Jūsų sielos ir kūno harmonija pasirūpins RITOS MASAŽŲ studija.

Studijos meistrai myli savo darbą, gyvenimą ir žmones, turi stiprias, bet švelnias rankas, kurios daro stebuklus ir tai, ką sugeba geriausiai – atpalaiduoja žmogų, suteikia jam jėgų bei išleidžia laimingą!

Įsigiję šį pasiūlymą, Jūs mėgausitės net 60 min. trukmės viso kūno masažu PRISILIETIMO MAGIJA. Galėsite rinktis vieną iš KETURIŲ masažų:
  • klasikinį,
  • atpalaiduojamąjį,
  • tonizuojamąjį arba
  • aromaterapinį SANTANA masažą.
Viso kūno masažas atgaivina kūną, subalansuoja emocijas, išlaisvina mintis. Be to, Jums priklausys 15 min. trukmės galvos masažas dovanų – jis tikrai padės atsikratyti visų blogų minčių!

Po masažo būsite pavaišinti GINTARO VANDENIU arba ŽOLELIŲ ARBATA!

Mylėkite savo kūną ir laiku išgirskite jo siunčiamus signalus, atraskite laiko gerai pailsėti. Ypač norime atkreipti dėmesį visų, dirbančių sėdimą ar fizinį darbą – nepraleiskite šio Jums subalansuoto pasiūlymo. Juk savo kūną privalome saugoti ir reguliariai atlikti masažus, padedančius jam atsigauti...

Malonius pojūčius dovanojančios procedūros – tai ne tik puiki priemonė pasimėgauti kokybišku poilsiu, bet ir būdas atsikratyti nuovargio, susikaupusios įtampos ir susigrąžinti pozityvų mąstymą. Nedvejokite – skirkite laiko sau arba padovanokite tai brangiam žmogui!

Renginio nuoroda: http://www.ritosmasazai.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija
Svarbi informacija
Reguliari kaina 45 EUR
Nuolaida 44%
Pasiūlymo kaina 25 EUR

Akcijos sąlygos
  • Įsigijus privaloma registracija kupone nurodytu telefonu.
  • Kuponas galioja iki 2018 m. rugpjūčio 31 dienos
  • Užsiregistravus procedūrai ir apie neatvykimą nepranešus prieš 24 valandas, kuponas laikomas panaudotu.

Kontaktai
RITOS MASAŽŲ STUDIJA
A.Juozapaviciaus g. 6A - 8, Vilnius
El. paštas: info@ritosmasazai.lt

Pardavime iki 2018 08 31 22:00 arba iki kol bus parduotas nustatytas kiekis.

Paslaugos teikėjas/organizatorius prisiima atsakomybę dėl paslaugos ir jos kokybės. Pinigai už kuponus negrąžinami. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Paslaugos teikėjas
UAB RITOS MASAŽAI
A. Juozapavičiaus g. 6A-8 Vilnius