Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ARTVILNIUS'18

K 2018-06-07 15:00 - S 2018-06-10 18:00
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius
4.00 - 12.00
Tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius'18”

Birželio 7-10 d.

Keturios dienos meno ir netikėtų atradimų kartu su kūrėjais iš viso pasaulio. Tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius‘18“ jau devintą kartą kviečia į LITEXPO. Didžiausias vizualiųjų menų renginys Baltijos šalyse šiemet lankytojams siūlo plačia programą: šimtai menininkų, tūkstančiai intriguojančių kūrinių, išskirtiniai susitikimai su meno žvaigždėmis, įdomios diskusijos ir įtraukianti edukacinė programa.

Tai bus išskirtinė galimybė nusipirkti meno kūrinių iš viso pasaulio, pasisemti kūrybiškumo bei susitikti garsius menininkus.

Šiemet meno mugės programa dedikuota Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimui. Todėl mugės pagrindinis akcentas bus Baltijos šalių menas. Mugės svečiai taip susipažins su 55 šiuolaikinio meno galerijomis, menininkais iš Prancūzijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos, Gruzijos, Latvijos, Italijos, Estijos, Danijos, Rusijos, Ispanijos, Danijos, Baltarusijos ir Ukrainos. Visą dalyvių sąrašą rasite čia: www.artvilnius.com/lt/dalyviai

Ypatingasis mugės partneris „Lewben Group“ pristatys meno fondo „Lewben Art Foundation“ valdomą tarptautinių menininkų ekspoziciją, kurioje pasaulinio garso vardai. Projektų erdvėje lankytojai taip pat išvys Šiuolaikinio meno muziejaus MOCAK (Krokuva) ekspoziciją, konkurso „Baltic Young Artist Award“ nugalėtojos Katrinos  Čemme, Lietuvos nacionalinės premijos laureatų Gintaro Makarevičiaus, Svajonės ir Pauliaus Stanikų kūrinius. Į „ArtVilnius“ atvyksta ir Estijos meno žvaigždė Marko Maetamm. Mugės metu vyks tarptautinė skulptūrų, instaliacijų ir performansų paroda „Takas“, kurioje savo kūrinius pristatys 35 menininkai iš 9 šalių.

Edukacinė programa, bus įdomi mažiesiems ir vyresniems mugės lankytojams, nes užsiėmimų metu laukia ne tik kūrybiškos užduotys, bet galimybė išbandyti naujas dailės technikas ir susikurti savo kūrinį.


MUGĖS DARBO LAIKAS
Birželio 7 d. (ketvirtadienis) įėjimas su bilietais nuo 15.00–21 val.
Birželio 8 d. (penktadienis)  11.30–20 val.
Birželio 9 d. (šeštadienis)    11.30–20 val.
Birželio 10 d. (sekmadienis)   11.30–18 val.

Birželio 7 - 10 d., LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva.

www.artvilnius.com
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ARTVILNIUS'18 K 2018-06-07 15:00 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius 4.00 - 12.00
Svarbi informacija
Dviejų dienų bilietas - galioja bet kurias dvi mugės dienas po vieną apsilankymą;

PVM sąskaitos faktūros už renginį išrašomos ne vėliau kaip iki sekančio mėnesio 15 d. renginiui pasibaigus.

Įleidžiami nemokamai:
- Vaikai iki 7-erių metų
- VDA studentai pateikus pažymėjimą
- Neįgalieji su 1 lydinčiu asmeniu (Bazinis darbingumas nuo 0 iki 25 procentų)

Nuolaidos:
- 3€ nuolaida studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 1€ nuolaida su OMNI ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 2€ nuolaida perkant 10 ir daugiau bilietų
- 4€ nuolaida perkant 10 ir daugiau bilietų studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Organizatorius
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, UAB
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, UAB
Laisvės pr. 5 Vilnius
Įmonės kodas 120080713
PVM kodas LT200807113
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta