Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Baltijos maisto ir gėrimų paroda ''BAF'' 2018

K 2018-11-08 10:00 - Š 2018-11-10 18:00
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius
„Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2018“ 

Data: 2018 m. lapkričio  8–10 d.

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius), 3 salė

Gurmanų šventės, Baltijos maisto ir gėrimų parodos BAF 2018, šių metų tema – „Pasaulio virtuvė“. Per 3 dienas parodos lankytojai gali ne tik atrasti naujus maisto produktus, nepažintus maisto ir gėrimų skonius bei derinius, bet ir pasisemti idėjų iš profesionalių virtuvės šefų,

Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2018 tikra maisto kultūros ir maisto mylėtojų šventė,  kurios metu užgimsta ilgalaikė draugystė tarp ragaujančių ir gamintojų. Verslui bei užsienio svečiams tai dažnai pirmasis postūmis į Lietuvos gurmanų širdis ir parduotuvių lentynas, nes meilė maistui ir virtuvei čia sujungia visus. Šiemet parodoje net 32 užsienio dalyvių stenduose bus galima atrasti naujus Italijos, Azerbaidžano, Uzbekijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir kitų šalių gamintojų maisto ir gėrimų skonius, susipažinti su gamintojais.

Tradiciškai BAF parodoje bus skiriamas ypatingas dėmesys pakuočių sektoriaus naujovėms, lektoriai iš Lietuvos ir iš užsienio papasakos apie naujausias pakuočių tendencijas, kaip pagaminti tobulą pakuotę, perteikti savo norus dizaineriams ir nepaskęsti parduotuvių lentynose tarp kitų produktų.

Pirmą kartą įkuriama erdvė „Pasaulio virtuvė“. Čia bus galima paskanauti gruziniškų patiekalų, egzotiškų mėsainių su kengūriena. O tie, kas svajoja apie kelionę į Japoniją, turės progą paragauti Tekančios Saulės šalies virtuvės patiekalų. Be to, renginyje šefai iš Uzbekijos bei Indijos atskleis savo šalių kulinarijos subtilybes. Juk Indijos virtuvė yra viena seniausių ir sveikiausių pasaulio virtuvių, išsiskirianti itin savita filosofija ir kaip indų tauta ryški, įvairiaspalvė, spinduliuojanti gyvenimo džiaugsmu ir viliojanti kvapais.

Jau penktą kartą kartu su Baltijos ir maisto gėrimų paroda BAF vyks Vilniaus gastronomijos savaitė.  Šiemet – tai tampa visos Lietuvos švente. Net 33 šalies restoranai prisijungia prie šio projekto ir vieną ypatingą savaitę metuose kvies paragauti išskirtinius meniu rinkinius už fiksuotas kainas. O BAF parodos metu paaiškės, kuris gi restoranas taps „Vilniaus gastronomijos žvaigžde“ ir pelnys apdovanojimą.

Parodos darbo laikas

Lapkričio 8 -10 d., 10.00–18.00 val.

Kasų darbo laikas

Lapkričio 8-10 d.,  9.30–17.30 val.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Baltijos maisto ir gėrimų paroda ''BAF'' 2018 K 2018-11-08 10:00 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius
Svarbi informacija
Šis bilietas galioja ir apsilankymui BALTSHOP.BALTHOTEL.BALTGASTRO 2018 parodoje.

PVM sąskaitos faktūros už renginį išrašomos ne vėliau kaip iki sekančio mėnesio 15 d. renginiui pasibaigus.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 5 EUR vienos dienos bilietas internetu, 6 EUR kasose
- 4 EUR bilietas su nuolaida studentams, moksleiviams,  pensininkams; 5 EUR kasose (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius