Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Išteku.lt Wedding Fashion Show 10 vestuvinių suknelių kolekcijų

Š 2018-10-20 18:00
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius
Išteku lt Wedding Fashion Show

Didžiausias ir įspūdingiausias "Išteku.lt Wedding Fashion Show" - antrą kartą spalio 20 d., 18 val. vestuvių parodos Išteku.lt metu LITEXPO.
Šiais metais kolekcijas parodyti žada žinomiausi Lietuvos dizaineriai:
 klasikinėmis, romantiškomis suknelėmis išsiskiriantis EGIDIJUS RAINYS
 labiau moteriškais ir elegantiškais kūriniais garsėjanti „TIULIO FĖ” dizainerė Viktorija Jakučinskaitė,
 sparčiai populiarėjanti kūrėja AURELIJA BELIAKAITĖ
 itin aukštos kokybės ir precizišku išpildymu nuotakų gerbiamas mados namų „VAMP” dizaineris Arvydas Videika,
 praėjusiais metais visus pribloškęs originalia vestuvine suknele su raudonais akcentais LIUTAURAS SALASEVIČIUS
 tokio lygio renginyje pirmą kartą pasirodys ir išpopuliarėjusi tarp mados gurmanių dizainerė Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė labiau žinoma, kaip MÁS924” kūrėja.
 Dizainerė AIRIDA SKRICKIENE garsėja vestuvinėmis suknelėmis, kurios ištrina ribas tarp vyriško ir moteriško kostiumo, be saldaus dekoro, užtat papildytos progresyviais, įdomių formų elementais.
 Vestuvių studijos „DIVA” ir „D'DRESS” iškėlė uždavinį Lietuvos nuotakoms pasiūlyti naujausias garsiausių pasaulio dizainerių kolekcijas, todėl ant podiumo bus parodytos pasaulyje itin garsių mados namų „Milla Nova”, „Crystal design”, „Anna Sposa” ir „Oksana Mukha” kolekcijos, kurios ką tik karaliavo Čikagos mados renginiuose.
 Dizainerė AIDA KAPOČIŪTĖ jau seniai turi ištikimas gerbėjas, kurios dievina jos lengvus, klasikinius, bet įdomiu akcentu puoštus kūrinius, kurie laviruoja tarp minimalizmo ir romantikos.
 Pirmą kartą Lietuvoje bus pademonstruota ir vienų žinomiausių vestuvinių suknelių kūrėjų „PRONOVIAS” naujausia vestuvinė kolekcija. Kaip teigia žinovai, šie dizaineriai iš Ispanijos ant podiumo visad parodo ne tik pribloškiančias vestuvines sukneles, bet ir įspūdingą šou.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Išteku.lt Wedding Fashion Show 10 vestuvinių suknelių kolekcijų Š 2018-10-20 18:00 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
UAB ''IŠTEKU.LT''
JONAŽOLIŲ 8-40 Vilnius
Ta pati renginio vieta