Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Baltic Time Attack Series 3.posms

S 2019-07-28 10:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze, Rīga
6.20 - 16.20
2019 m. vasarą Baltijos šalyse debiutuos „Baltic Time Attack Series“ lenktynės, kurios vyks daugelyje valstybių itin didelio populiarumo sulaukusiu principu. Pagrindinė šių varžybų ypatybė yra tai, kad jose gali dalyvauti bet kas: ir greičio mėgėjai su savo serijiniais („gatviniais“) automobiliais, ir profesionalai, su specialiai paruoštais sportiniais automobiliais. Tarptautinė tokių lenktynių formato patirtis rodo, kad jos dažniausiai tampa pirmu žingsniu automobilių sporte tiems vairuotojams, kuriuos nervina greičio ribojimai ar greitį fiksuojančios kameros bendrojo naudojimo keliuose. Tuo pačiu tai yra rimtos varžybos ir patyrusiems lenktynininkams, kuriems tai bus puikiausia galimybė tobulinti savo vairavimo įgūdžius bei kuo geriau paruošti automobilius kitiems startams.
 
Šį sezoną ketinama surengti keturis „Baltic Time Attack Series“ etapus, kurie vyks pačiose moderniškiausiose ir saugiausiose Baltijos šalyse žiedinių lenktynių trasose: „Auto24 Ring“ Pernu, Estijoje (gegužės 4 d. ir rugsėjo 28 d.) bei „Bikernieki“ Rygoje, Latvijoje (birželio 22 d. ir liepos 28 d.).
Šios varžybos žiūrovams bus įdomios ir tuo, kad nebus pertraukų tarp  važiavimų, be to, tikimasi, jog galingiausių sportinių automobilių klasėse dėl aukščiausių rezultatų kovos ne tik žinomi lenktynininkai iš Latvijos, bet ir specialiai šiam renginiui ruošta technika važiuojantys užsieniečiai. Naujiena Baltijos šalyse taps „Supercar“ klasė, kurių atstovus, vairuojančius eksliuzyvinius automobilius, bus galima išvysti ir šioje lenktynių serijoje. „Baltic Time Attack Series“ varžybų organizatoriai, siekdami, kad jų renginys taptų kuo įdomesnis žiūrovams bei dalyviams, aktyviai dirba norėdami pritraukti kuo daugiau svečių iš užsienio.
 
Daugiau informacijos apie šį renginį ir techninį reglamentą galima surasti oficialiame www.timeattack.lv puslapyje bei socialiniame tinkle @baltictimeattack.
 

Renginio nuoroda: http://www.timeattack.lv

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Baltic Time Attack Series 3.posms S 2019-07-28 10:00 Biķernieku kompleksā sporta bāze, Rīga 6.20 - 16.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
 
Kalba: latvių/anglų
Durys atidaromos: 09:00
Renginio trukmė: 8 val.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
Auto motoru sports, biedrība
Kadaga 8-9 LV-2103 Ādažu nov.
+371 29114344
Įmonės kodas: 40008101471
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą DRIFT KING OF RIGA 2019 UžsienyjeUžsienyjeDRIFT KING OF RIGA 2019 Biķernieku kompleksā sporta bāze, Rīga 21.20 - 31.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą FIA WORLD RALLYCROSS CHAMPIONSHIP ROUND NESTE WORLD RX OF LATVIA UžsienyjeUžsienyjeFIA WORLD RALLYCROSS CHAMPIONSHIP ROUND NESTE WORLD RX OF LATVIA - Biķernieku kompleksā sporta bāze, Rīga 11.20 - 301.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!