Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Baltic Time Attack Series

Š 2019-06-22 10:00 - S 2019-07-28 18:00
6.20 - 16.20
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
2019 m. vasarą Baltijos šalyse debiutuos „Baltic Time Attack Series“ lenktynės, kurios vyks daugelyje valstybių itin didelio populiarumo sulaukusiu principu. Pagrindinė šių varžybų ypatybė yra tai, kad jose gali dalyvauti bet kas: ir greičio mėgėjai su savo serijiniais („gatviniais“) automobiliais, ir profesionalai, su specialiai paruoštais sportiniais automobiliais. Tarptautinė tokių lenktynių formato patirtis rodo, kad jos dažniausiai tampa pirmu žingsniu automobilių sporte tiems vairuotojams, kuriuos nervina greičio ribojimai ar greitį fiksuojančios kameros bendrojo naudojimo keliuose. Tuo pačiu tai yra rimtos varžybos ir patyrusiems lenktynininkams, kuriems tai bus puikiausia galimybė tobulinti savo vairavimo įgūdžius bei kuo geriau paruošti automobilius kitiems startams.
 
Šį sezoną ketinama surengti keturis „Baltic Time Attack Series“ etapus, kurie vyks pačiose moderniškiausiose ir saugiausiose Baltijos šalyse žiedinių lenktynių trasose: „Auto24 Ring“ Pernu, Estijoje (gegužės 4 d. ir rugsėjo 28 d.) bei „Bikernieki“ Rygoje, Latvijoje (birželio 22 d. ir liepos 28 d.).
Šios varžybos žiūrovams bus įdomios ir tuo, kad nebus pertraukų tarp  važiavimų, be to, tikimasi, jog galingiausių sportinių automobilių klasėse dėl aukščiausių rezultatų kovos ne tik žinomi lenktynininkai iš Latvijos, bet ir specialiai šiam renginiui ruošta technika važiuojantys užsieniečiai. Naujiena Baltijos šalyse taps „Supercar“ klasė, kurių atstovus, vairuojančius eksliuzyvinius automobilius, bus galima išvysti ir šioje lenktynių serijoje. „Baltic Time Attack Series“ varžybų organizatoriai, siekdami, kad jų renginys taptų kuo įdomesnis žiūrovams bei dalyviams, aktyviai dirba norėdami pritraukti kuo daugiau svečių iš užsienio.
 
Daugiau informacijos apie šį renginį ir techninį reglamentą galima surasti oficialiame www.timeattack.lv puslapyje bei socialiniame tinkle @baltictimeattack.
 

Renginio nuoroda: http://www.timeattack.lv

Renginiai
Renginių nerasta
Pirkti bilietą Baltic Time Attack Series 2.posms UžsienyjeUžsienyjeBaltic Time Attack Series 2.posms Biķernieku kompleksā sporta bāze, Rīga 6.20 - 16.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Baltic Time Attack Series 3.posms UžsienyjeUžsienyjeBaltic Time Attack Series 3.posms Biķernieku kompleksā sporta bāze, Rīga 6.20 - 16.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Loading...
Perkrauti