Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Cirque Du Soleil 'Crystal'

S 2020-01-19 16:30
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
„Cirque du Soleil“ šou CRYSTAL
 
CRYSTAL – tai pirmasis lietuvių pamilto Kanados šou giganto „Cirque du Soleil“ akrobatikos šou ant ledo. Šis vienintelis toks areninis pasirodymas sujungia unikalų cirko meną ir pavojingą dailiojo čiuožimo pasaulį į kerintį reginį, kuris žiūrovus nukelia į užburiančią kelionę mistiška ledo arena. Čia įspūdingiausi čiuožimo ant ledo numeriai susipina su pavojinga oro akrobatika bei gimnastika. „Cirque du Soleil“ šou CRYSTAL kitų metų sausio 15–19 d. bus rodomas „Arena Riga“, Latvijoje.
Shanos Carroll ir Sebastieno Soldevilos režisuoto šou herojė CRYSTAL – tai mūsų neteisingo gyvenimo atspindys. Ji pasineria į savo vaizduotės pasaulį ir nukelia žiūrovus į jaudinančią pasaką, kurioje Crystal tikisi rasti tikrąją save. Pajuskite adrenaliną, kai ji šokinėja iš vieno pasaulio į kitą ir tampa tuo, kuo jai ir lemta būti: savimi pasitikinčia, smalsia ir kūrybiška mergina.
CRYSTAL žiūrovus kviečia bent trumpam sustabdyti laiką ir iš niūrios tikrovės persikelti į pasaulį, kuris žavu spalvingu gyvenimu, stulbinančiomis vaizdo projekcijomis ir iki sielos gelmių jaudinančia muzika. CRYSTAL tinka bet kokio amžiaus žiūrovams.
Tarptautinę CRYSTAL komandą sudaro kone pusšimtis scenoje pasirodančių artistų ir per keturias dešimtis aptarnaujančio personalo, kurie atstovauja net 21 pasaulio valstybę.
CRYSTAL yra 42 „Cirque du Soleil“ sukurtas šou. Lietuviams jau pažįstami sostinės „Siemens“ arenoje rodyti tokie kūriniai kaip „Saltimbanco“, „Alegria“, „Quidam“, „Varekai“ ir „Toruk – the First Flight“.
 
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti